Dobry wygląd to dobre samopoczucie
21 Sep 2015 20:40

Opakowanie w kulce o pojemności 60 ml z oferty RPC Bramlage zostało zastosowane do serii dezodorantów firmy Ziaja, aby zapewnić wygodę użytkownikom i stworzyć wizerunek produktu wysokiej jakości w punkcie sprzedaży.

Ziaja Ltd to polski producent farmaceutyków i wysokiej jakości kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów na bazie naturalnych składników. Kosmetyki te łączą wysoko cenione tradycyjne składniki, takie jak wyciągi ziołowe i witaminy, z nowoczesną technologią. Nową serię dezodorantów charakteryzuje podwójne działanie, gdyż powstrzymują pocenie i neutralizują zapach, zapewniając długotrwałe uczucie świeżości.

Pojemnik do dezodorantu w kulce jest formowany wtryskowo w technologii rozdmuchiwania, a nasadka jest formowana wtryskowo z polipropylenu. Opakowanie ma atrakcyjne współczesne wzornictwo i jest personalizowane przez oznaczenie różnych produktów w serii kolorami. Jest ono łatwe w użyciu i oferuje użytkownikowi maksymalną wygodę.

„Jesteśmy niezwykle zadowoleni z opakowania do dezodorantu w kulce” – mówi przedstawiciel firmy Ziaja. „Dobrze prezentuje się na półce, odzwierciedlając nasz wizerunek wysokiej jakości, a przyjazna dla użytkownika konstrukcja pozwala naszym klientom łatwo stosować produkt. Przedsiębiorstwo RPC Bramlage zapewniło nam doskonałą obsługę i mamy nadzieję rozwijać tę udaną współpracę, wybierając inne opakowania z ich oferty do kolejnych naszych produktów”.

Źródło: RPC