Produkowane przez RPC Superfos wiaderka Hobbock okazały się idealnym rozwiązaniem do pakowania nowej suchej karmy wysokiej jakości dla zwierząt domowych. Firma Essential Foods z siedzibą w Danii opracowała karmę BOF(Behavioural Optimizing Foods, czyli karma optymalizująca zachowania), koncentrując się na związku między odżywianiem a zachowaniem. Suche granulki BOF pakowane są w torby i sprzedawane detalistom, hodowcom i właścicielom zwierząt domowych. Mocne wiaderko Hobbock zapewnia przechowywanie granulek w optymalnym stanie. Pojemnik jest stuprocentowo szczelny, a szerokie i głębokie uchwyty zapewniają wygodne przenoszenie.
„Nasze granulki powinny być przechowywane w suchym i chłodnym miejscu – w pojemniku nie przepuszczającym powietrza” – powiedział Christian Degner-Elsner, dyrektor naczelny i założyciel Essential Foods. „Wiaderko Hobbock tak dobrze się do tego nadaje, że ostatnia porcja z torby 12,5 kg smakuje tak doskonale jak pierwsza.
Zależało nam na pojemniku do przechowywania, który byłby dość mocny, aby wytrzymać trudne warunki transportu, gdyż wiaderka są rozwożone po całej Europie przez firmy kurierskie” – mówił dalej dyrektor firmy. „Jest to dla nas niezwykle ważne, aby wiaderko dotarło do właścicieli zwierząt w doskonałym stanie. Rozwiązanie Hobbock odpowiada naszym oczekiwaniom i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni”.
Wiaderko i uchwyt są formowane wtryskowo w kolorze marki Essential Foods – intensywnie zielonym, co nadaje mu elegancki, a zarazem prosty wygląd. Co równie ważne, wiaderka są zrobione z polipropylenu i można je wykorzystać ponownie, oddać do recyklingu lub wyrzucić w sposób przyjazny dla środowiska.
„Hobbock to solidne wiaderko, z którego można korzystać praktycznie latami. Dzięki temu jest to ekologiczne rozwiązanie odpowiadające wartościom naszej marki” – powiedział Christian Degner-Elsner. „Chcemy, aby marka oferowała klientom najwyższą jakość pod każdym względem. Wiaderko Hobbock od RPC Superfos odpowiada tym wysokim standardom”.
„Współpraca z RPC Superfos przebiegała naprawdę świetnie” – podsumował Christian Degner-Elsner. „Przez cały czas realizacji ich zespół wykazywał praktyczne podejście „to się da zrobić”, co sprawiło, że kooperacja układała się bardzo przyjemnie”.
Źródło: RPC