Dostawca opakowań Ifco Systems będzie współpracował z Sealed Air
21 Oct 2014 11:28

Ifco Systems, wiodący światowy dostawca rozwiązań w zakresie opakowań wielokrotnego użytku, ogłosił partnerstwo z "Sealed Air", czołowym dostawcą rozwiązań do czyszczenia i higieny Diversey a także dostawcą detergentów i środków dezynfekujących, których Ifco używa do czyszczenia swoich pojemników wielokrotnego użytku z tworzywa sztucznego.

W ramach tego partnerstwa, "Sealed Air" zapewnia higienę wszystkich RPC Ifco, które są myte detergentami i środkami dezynfekującymi Diversey poprzez integralny program czyszczenia i odkażania. "Sealed Air" zapewnia także monitorowanie on-line procesu czyszczenia Ifco na całym świecie.

„Rozwój ten jest ostatnim wysiłkiem Ifco we wdrożenie oraz implementowanie najbardziej rygorystycznego programu bezpieczeństwa w przemyśle żywnościowym” - czytamy w komunikacie spółki.

Ponad 200 milionów PPWU w obrocie czyni Ifco wiodącym dostawcą pojemników wielokrotnego użytku do zastosowania w przemyśle świeżej żywności na całym świecie. Ifco prowadzi wszystkie działania logistyczne związane z PPWU, począwszy od dystrybucji przez czyszczenie po łańcuch dostaw. Po użyciu w handlu detalicznym, PPWU są składane, zbierane i odsyłane do jednej z jednostek usługowych IFCO, gdzie są czyszczone, dezynfekowane i przygotowywane do ponownego użycia.

Źródło: portalspozywczy.pl