Drukarnia TAKT z nominacjami do nagród Złotego Gryfa 2016
29 Apr 2016 08:47

„Złoty Gryf” to konkurs na nagrodę na najlepszy pod względem technicznym i jakościowym produkt poligraficzny (w danej kategorii) organizowany przez Polską Izbę Druku - jedyną ogólnopolską organizację samorządową drukarzy i członka Krajowej Izby Gospodarczej.

12 kwietnia br. na swym posiedzeniu Komisja Konkursowa w składzie: Przewodniczący - Jerzy Petriaszwili (IMiP PW), Ryszard Czekała (Polska Izba Druku), Piotr Dobrołęcki (Polska Izba Książki), Maciej Hoffman (Izba Wydawców Prasy), Stefan Jakucewicz (Rzeczoznawca Polskiej Izby Druku), Andrzej Rowicki (ekspert fleksografia), Bernard Jóźwiak (Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Przemysłu Poligraficznego), Bartłomiej Królak (Polska Izba Opakowań), zapoznała się z pracami nadesłanymi na konkurs i postanowiła przyznać nominacje w dziewięciu kategoriach produktowych. Wśród nich znalazły się również produkty Drukarni TAKT:

- w kategorii Produkt informacyjno – reklamowy: „O.S.T.R. Życie po śmierci” oraz „SYLVIE VARTAN”;

- w kategorii Opakowanie z nadrukiem: „THE ODYSSEY”, „LUCIODALLA” Trylogia oraz „SHOW PIECES”.

Uroczystość ogłoszenia wyników i wręczenia nagród w bieżącej edycji konkursu o nagrodę „Złotego Gryfa” na najlepszą jakość w poligrafii odbędzie się na Balu Polskiej Izby Druku 7 maja 2016 roku w hotelu "The Westin Warsaw".

Źródło: TAKT