Dział sprzedaży API Folie Polska z nowym kierownikiem
12 Aug 2015 11:25

W ostatnich miesiącach do zespołu firmy API Folie Polska dołączył Marcin Gąsiorowski, który objął stanowisko Country Sales Managera i będzie odpowiedzialny za prowadzenie działu sprzedaży na terenie całego kraju. Plan rozwoju firmy zawiera również poszerzenie działu sprzedaży i działu wsparcia technicznego.

Marcin Gąsiorowski jest związany z branżą poligraficzną od 10 lat, gdy rozpoczął studia na kierunku Papiernictwo i Poligrafia Politechniki Warszawskiej. Ostatnie pięć lat spędził w firmie Heidelberg Polska, w której odpowiadał za sprzedaż materiałów eksploatacyjnych i systemów CtP.

„Całą zdobytą wiedzę i doświadczenie chcę przełożyć na poprawienie i rozwijanie współpracy z klientami z branży opakowaniowej i druku etykiet. Liczę, że uda się nam pokazać przewagę techniczną naszych produktów i zaprosić liderów branży do współpracy” – mówi Marcin Gąsiorowski.

API Folie to czołowa firma na rynku folii metalicznych do hot i cold stampingu. W ofercie posiada również folie holograficzne. Cała produkcja folii odbywa się w fabryce w Livingston (Szkocja), gdzie w ostatnich miesiącach została uruchomiona nowa linia do produkcji folii do tłoczenia. „Oddział polski ma kluczowe znaczenia dla naszej firmy. API Folie Polska dostarcza folie również do krajów sąsiednich jak Ukraina, Białoruś, Litwa czy Estonia. Wierzę, że zmiany w naszych strukturach przyniosą sporo ożywienia na rynku polskim i pozwolą nam dotrzeć z naszymi sztandarowymi produktami do szerszej ilości klientów” – mówi Will Oldham Dyrektor Generalny API Group.

Źródło: API Folie