HP zapowiada nowości na drupa 2024
1 Jan 1970 14:04

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Od blisko dwóch dekad firma HP kroczy w forpoczcie transformacji od produkcji analogowej do cyfrowej, regularnie dostarczając innowacyjne rozwiązania będące kluczowym elementem inteligentnej fabryki.

W 2008 roku HP ogłosiła transformację branży i rozpoczęła zyskowny rozwój w zakresie kompleksowych rozwiązań. HP T300, pierwsza atramentowa drukarka rolowa, zaskoczyła wszystkich i odmieniła branżę wydawniczą. W 2012 roku pierwsza cyfrowa maszyna arkuszowa formatu B2 potwierdziła zaangażowanie HP w transformację sektora druku i nadal kształtuje branżę poligraficzną. W 2016 roku HP na nowo zdefiniowała rolę druku dzięki innowacjom cyfrowym, które zmieniły ekonomikę branży poligraficznej i opakowaniowej.
Na targach drupa w 2024 r. podstawowe technologie druku HP - Indigo LEP/LEPx, HP Thermal Inkjet i HP Latex - będą nadal napędzać transformację branży. Interesariusze z branży druku z całego świata będą mogli poznać wpływ innowacji w zakresie pięciu kluczowych wektorów: Jakości, Wszechstronności, Wydajności, Kosztów i Zrównoważonego rozwoju.

Druk przemysłowy HP
W trakcie spotkania społeczności drukarzy z całego świata na targach drupa 2024 firma HP zaprezentuje zaawansowane rozwiązania produkcyjne i drukujące, zaprojektowane z myślą o automatyzacji komercyjnych linii produkcyjnych do druku i pakowania. Dzięki najszerszemu portfolio maszyn dla niemal każdego sektora druku i potrzeb w branży, firma pokaże innowacje, które przesuwają granice tego, co było możliwe do tej pory.
Na targach drupa zostanie zaprezentowanych osiem zautomatyzowanych linii produkcyjnych zdolnych do obsługi 80 zadań i 25 różnych zastosowań, napędzanych innowacjami HP i wspieranych przez kompleksowy ekosystem partnerów.

Druk wielkoformatowy HP
Firma zaprezentuje również swoje najnowsze innowacje dla branży druku wielkoformatowego, wyposażone w nowe rozwiązania, które pomogą dostawcom usług druku spełnić ich wysokie wymagania, zoptymalizować procesy pracy i rozwinąć działalność.

Haim Levit przedstawia wizję dla branży poligraficznej
Ustaliliśmy kurs, którego się trzymamy. Transformacja branży wymaga znacznych inwestycji, innowacji i współpracy z partnerami, aby wspierać naszych klientów w zyskownym rozwoju, w tempie szybszym niż rozwój w branży. Ponieważ nadal pchamy branżę do przodu, cieszę się, że mogę podzielić się naszą wizją dostarczenia inteligentnej fabryki, opartej na innowacjach HP w zakresie automatyzacji, bezpieczeństwa i zrównoważonego rozwoju – mówi Haim Levit, Senior Vice President & Division President, HP Industrial Print.

Zrównoważony rozwój leży u podstaw targów drupa 2024, a HP podzieli się działaniami mającymi na celu realizację zobowiązania firmy do zmniejszenia emisji o 50% do 2030 r., dekarbonizacji druku i opakowań poprzez technologie i pomysłową współpracę.
Opracowano na podstawie informacji firmy HP