Nowy ploter tnący w ofercie Riset
1 Jan 1970 12:35

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

W ofercie firmy Riset Polska pojawił się nowy cyfrowy ploter tnący Intec SC6000 z automatycznym podajnikiem, przeznaczony do produkcji opakowań, naklejek i etykiet. Nowy SC6000 jest powiększoną wersją wyjątkowo udanego cyfrowego systemu wycinania SC5000 i został wyposażony w wiele nowych funkcji.

Jego rozszerzone możliwości rozmiarowe 340 x 710 mm pozwalają na obsługę znacznie dłuższych arkuszy i łączą w sobie zarówno w 100% niezawodny, wysokonakładowy automatyczny podajnik, jak również podwójną głowicę narzędziową do wycinania, nacinania, perforowania i bigowania w jednym przejściu.

Urządzenie w korzystnej cenie zapewnia szybką obróbkę materiałów o gramaturze do 350 mikronów. System wyposażony jest w automatyczny podajnik na 900 arkuszy, podciśnieniowy pas odbiorczy i tacę zbierającą nośniki, co zapewnia prawdziwą, bezobsługową pracę.

Jak przekonuje producent, SC6000 jest połączeniem technologii płaskiego stołu i podajnika arkuszy, idealnym do szybkiej, zautomatyzowanej produkcji zarówno wycinanych, jak i bigowanych opakowań i projektów P.O.S, papieru i folii - jak również produkcji etykiet i naklejek.

W pełni mobilna maszyna Intec SC6000 została zaprojektowana z myślą o oszczędności miejsca. Posiada wysuwaną tacę na nośniki, która chowa się, gdy nie jest używana, co sprawia, że urządzenie może z łatwością zmieścić się w każdej drukarni, dzięki powierzchni poniżej 1 metra kwadratowego.

Intec Printing Solutions Limited jest producentem i dystrybutorem globalnej marki rozwiązań wykańczających Intec z siedzibą w Poole, Dorset w Wielkiej Brytanii, a jej wyłącznym dystrybutorem w Polsce jest Riset Polska.

Więcej informacji na temat urządzenia dostępnych jest na stronie dystrybutora.

Opracowano na podstawie informacji firmy Riset Polska

error: Kopiowanie zabronione!