Przyszłościowe opakowania Sidel na BrauBeviale 2023
1 Jan 1970 09:21

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Sidel zaprezentuje swoją pełną kolekcję gotowych linii pakujących podczas targów BrauBeviale w dniach 28-30 listopada w Norymberdze w Niemczech.

  Wiemy, że producenci z branży piwa i napojów szukają sposobów na uzyskanie przyszłościowych opakowań, które będą w dalszym ciągu spełniały zmieniające się przepisy - zarówno w Europie, jak i na szerszym rynku. Nasi eksperci są dostępni, aby pomóc klientom sprostać tym wyzwaniom i zagwarantować wysokiej jakości produkt z wydajną linią przetwarzania - mówi Guillaume Rolland, wiceprezes ds. sprzedaży napojów na Europę i Azję Środkową w firmie Sidel.

Opakowania zwrotne i do wielokrotnego napełniania

Zaprojektowane specjalnie z myślą o zwiększeniu rentowności branży i celach związanych ze zrównoważonym rozwojem, zaawansowane rozwiązania firmy Sidel w zakresie gotowych linii pakujących skupiają się na budowaniu i utrzymywaniu wydajności w całym cyklu życia, oferując przyszłościowe rozwiązania dla wszystkich wyzwań stawianych przez produkcję napojów w puszkach, szkle i PET.

Dzięki cyfrowym wyświetlaczom odwiedzający wystawę mogą zapoznać się z liniami zwrotnych opakowań szklanych i butelek PET do wielokrotnego napełniania firmy Sidel, a także z szerszą ofertą firmy, obejmującą wszystkie rodzaje pojemników na napoje.

Goście będą mieli okazję obejrzeć najnowszą generację myjki do butelek firmy Sidel, wyposażoną w unikalną technologię ultradźwiękową i przeznaczoną dla zwrotnych opakowań szklanych i butelek PET do wielokrotnego napełniania, zapewniającą najniższy ślad węglowy na rynku.

Zgodnie z nowym programem Unii Europejskiej dotyczącym opakowań o obiegu zamkniętym producenci chcą zwiększyć wykorzystanie formatów opakowań zwrotnych i do wielokrotnego napełniania. Rozwiązania firmy Sidel zapewniają odpowiednią jakość produktów, bezpieczeństwo żywności i oferują elastyczność produkcji, a jednocześnie zaspokajają zwiększone zapotrzebowanie na opakowania o obiegu zamkniętym - dodaje Guillaume Rolland.

Inteligentne, całościowe podejście do optymalizacji wydajności linii

Sidel zaprezentuje także swoje kompleksowe i elastyczne portfolio obejmujące każdy aspekt optymalizacji linii produkcyjnej. Od doskonałości inżynieryjnej i integracyjnej po innowacyjne rozwiązania w zakresie monitorowania cyfrowego - w tym pakiet chmurowy Evo-ON wykorzystujący wbudowaną inteligencję - niestandardowe rozwiązania Sidel pomagają producentom zoptymalizować każdy aspekt linii produkcyjnej: od wydajności po jakość produktu, zużycie mediów, zmiany elementów i konserwację.

Nie możemy się doczekać spotkania z nowymi i obecnymi klientami podczas BrauBeviale, aby wspólnie odkrywać przyszłość opakowań do piwa i napojów - podsumowuje Guillaume Rolland.

Opracowano na podstawie informacji firmy Sidel