Uwolnić potencjał – ICE Europe 2025
1 Jan 1970 14:46

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Coraz mniej czasu pozostaje do targów ICE Europe 2025, a oczekiwanie na nadchodzącą wystawę w Monachium, w Niemczech, w dniach 1113 marca, rośnie. Organizatorzy przekazali, że 300 wystawców z 20 krajów zarezerwowało już 80 proc. powierzchni wystawienniczej. To zaangażowanie podkreśla wartość wydarzenia jako platformy do prezentowania innowacji i wspierania współpracy ponad granicami. W miarę postępu przygotowań, ICE Europe 2025 stanie się jednym z kluczowych wydarzeń kształtujących przyszłość branży przetwórstwa.

Koncentrując się na rozwoju i synergii, ICE Europe 2025 ma na celu zapewnienie dynamicznej platformy dla profesjonalistów z branży do odkrywania najnowszych osiągnięć w technologii przetwarzania. Organizatorzy zaznaczają, że edycja 2025 stanowi kamień milowy, ponieważ będzie to pierwsza wystawa działająca z nieograniczonym potencjałem po COVID-19, po zniesieniu ograniczeń zaledwie tydzień po edycji 2023. Profil wystawy obejmuje produkty i usługi ze wszystkich kluczowych obszarów sektora przetwórstwa, w tym materiały, powlekanie/laminowanie, suszenie/utwardzanie, (wstępną) obróbkę, akcesoria, cięcie wzdłużne/przewijanie, druk fleksograficzny/wklęsłodruk, wykańczanie, zarządzanie fabryką/utylizację odpadów, modernizacje/ulepszenia maszyn, płatne powlekanie/konwertowanie/cięcie wzdłużne, kontrolę, testy i pomiary, oprogramowanie, usługi oraz informacje i komunikację. Wystawcy zaprezentują szeroką gamę ofert, demonstrując wiedzę specjalistyczną w branży. ICE Europe to centrum przemysłu przetwórczego, łączące marki z firmami poszukującymi najnowszych rozwiązań w zakresie przetwórstwa. Organizatorzy przekazują, że uczestnicy mogą spodziewać się angażujących programów i możliwości nawiązywania kontaktów, mających na celu wspieranie wymiany wiedzy i ułatwianie nawiązywania znaczących korelacji z profesjonalistami z branży. Jako ostateczny rynek pozyskiwania niestandardowych, wydajnych i opłacalnych rozwiązań w zakresie przetwarzania, ICE Europe zapewnia środowisko, w którym prezentowane są najnowsze osiągnięcia technologiczne.

W dynamicznym świecie konwersji, ICE Europe 2025 jest świadectwem siły współpracy i postępu. W miarę jak rozwijają się możliwości innowacji, bogactwo wiedzy i różnorodność, które nas otaczają, stają się oczywiste. Uczestnicy wspólnie poruszają się po stale zmieniającym się krajobrazie, odkrywając nowe produkty i rozwiązania w zakresie przetwarzania, nawiązując trwałe kontakty i kształtując przyszłość branży – mówi Patrick Herman, dyrektor wydarzeń Converting, Paper and Print Events, w imieniu RX. – ICE Europe 2025 ma szansę stać się kluczowym wydarzeniem, jednoczącym liderów branży na całym świecie, aby przewodzić zrównoważonym praktykom i napędzać wpływowe zmiany w sektorze przetwórstwa.

Lista wystawców 14. edycji targów

Platforma ICE Europe Exhibitor List oferuje kompleksowe i regularnie aktualizowane informacje na temat wystawców i ich produktów. Dzięki temu narzędziu odwiedzający mogą skutecznie zaplanować swoją wizytę, identyfikując firmy i produkty, które najlepiej odpowiadają ich potrzebom. Do tej pory swój udział potwierdziło wielu dostawców specjalizujących się w maszynach i urządzeniach do elastycznej konwersji materiałów.

Firmy zainteresowane prezentacją na targach ICE Europe 2025 mogą zamówić stoisko i zarezerwować powierzchnię przez stronę organizatora.

Odkrywanie innowacji

ICE Europe podkreśla wkład wystawców. Każdy z nich wnosi do wydarzenia swoją unikalną perspektywę i wiedzę. Udział takich firm ma wzbogacić doświadczenie wydarzenia. Tacy wystawcy, jak BST GmbH, Davis-Standard, LLC, Erhardt + Leimer GmbH, Guidolin Girotto S.r.l., IMS Technologies SPA, Jagenberg Group, Kroenert GmbH, Matthews International GmbH, Neuenhauser Maschinenbau GmbH, New Era Converting Machinery, Inc. i in. już potwierdzili swój udział.

Nagrody ICE za wybitne osiągnięcia technologiczne

Po sukcesie nagród ICE Awards w poprzednich latach, również w tym roku najbardziej innowacyjni wystawcy zostaną uhonorowani nagrodą ICE Award za wybitne osiągnięcia i postęp technologiczny w 2025 r. Każda kategoria nagród docenia i promuje innowacyjnego ducha wystawców w odpowiednich obszarach, takich jak zrównoważony rozwój, cyfryzacja i wydajność.

Kategorie nagród ICE w 2025 r. będą obejmować następujące tematy: łączność i automatyzacja przepływu pracy, zrównoważony rozwój i nowe technologie.

Więcej szczegółów dotyczących procesu uczestnictwa zostanie opublikowanych w okresie poprzedzającym targi.

Uczestnicy mogą skorzystać ze zwiększonych możliwości i synergii, ponieważ ICE Europe odbędzie się równolegle z CCE International, europejskim wydarzeniem dla branży tektury falistej i składanego kartonu.

Dalsze informacje na temat wydarzenia i programu towarzyszącego będą publikowane na stronie internetowej targów w miarę postępu przygotowań.

Opracowano na podstawie informacji organizatora ICE Europe