WorldFood Poland z nową strefą opakowań
1 Jan 1970 13:39

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

W dniach 18-20 kwietnia 2023 r. w halach EXPO XXI w Warszawie odbędzie się kolejna, IX edycja targów WorldFood Poland, czyli najważniejszego i największego wydarzenia biznesowego sektora spożywczego w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej.

Strefa opakowań podczas WorldFood Poland

W tym roku organizatorzy targów wprowadzają wiele nowości oraz innowacyjnych rozwiązań, m.in. tworząc po raz pierwszy specjalną strefę Food&Drink Packaging. która ma na celu w jednym miejscu zebrać najnowsze systemy z zakresu kompleksowego pakowania produktów spożywczych i suplementów diety, w tym opakowania: dla branży alkoholowej, szklane, metalowe, papierowe, tekturowe, drewniane, z tworzyw sztucznych, ekologiczne, elementy opakowań oraz etykiety. Jak w trakcie poprzednich edycji a targach prezentowane będą także usługi z zakresu technologii, przetwórstwa i produkcji spożywczej, urządzenia filtrujące, oprogramowanie, automatyka, usługi IT oraz kontrola jakości, oferując kompleksowe spektrum rozwiązań dla branży spożywczej - od produkcji, poprzez przetwórstwo, aż po końcowy produkt i jego sprzedaż. Organizatorzy targów zachęcają do jak najszybciej rezerwacji stoisk w celu zagwarantowania sobie dogodnej lokalizacji i wypromowania swoich produktów i usług na targach już w kwietniu.

Miejsce, gdzie handel spotyka się ze sztuką kulinarną

Targi WorldFood Poland to wydarzenie biznesowe skierowane do wszystkich przedstawicieli sektora spożywczego. Najważniejszym punktem targów są liczne rozmowy przy stoiskach bogatych w tradycyjne oraz innowacyjne produkty spożywcze i napoje z całego świata. Jest to idealne miejsce do nawiązywania nowych relacji biznesowych, wymiany kontaktów przy odbywających się degustacjach oraz warsztatach kulinarnych z udziałem słynnych szefów kuchni. WorldFood Poland to najlepsze miejsce dla producentów, przetwórców, dystrybutorów i handlowców działających w sektorze spożywczym.

Nowe biznesowe możliwości

Co roku targi odwiedzane są przez polskich i zagranicznych gości szukających nowych pomysłów i smaków uatrakcyjniających ofertę lokalnych sklepów, dużych sieci handlowych czy lokali gastronomicznych. Udział w targach WorldFood Poland daje możliwość dostępu do całego spektrum rozwiązań dla branży spożywczej w jednym miejscu i czasie oraz gwarantuje bezpośredni kontakt z branżowymi gośćmi:

  • - producentami, importerami i eksporterami produktów spożywczych, suplementów oraz farmaceutyków;
  • - przedstawicielami branży HoReCa;
  • - sieciami handlowymi i supermarketami;
  • - sklepami detalicznymi i hurtowniami;
  • - właścicielami magazynów i hal chłodniczych.

Ponad 82% wystawców uczestniczących w targach w WorldFood Poland 2022 nawiązało znaczące dla firmy kontakty, a 88% wystawców poleca udział w targach WFP swoim kontrahentom.

Wydarzenia specjalne

Targi WorldFood Poland odbywają się co roku z wieloma atrakcjami i wydarzeniami towarzyszącymi. Konferencje oraz panele dyskusyjne to miejsce, gdzie można zapoznać się z najnowszymi trendami oraz wyzwaniami, z którymi mierzy się branża spożywcza, wziąć udział w merytorycznych dyskusjach z udziałem ekspertów branży oraz przedstawicielami mediów, instytucji i organizacji rządowych.

Złoty Medal to prestiżowy konkurs dedykowany wystawcom targów, którego celem jest wyłonienie i promocja najlepszych produktów prezentowanych podczas targów.

Spotkania handlowe to dodatkowa, bezpłatna usługa dla wystawców targów, która daje możliwość wcześniejszego aranżowania spotkań z kluczowymi kupcami obecnymi na targach. Podczas ostatniej edycji udało się zorganizować ponad 200 spotkań z kupcami z Polski, Rumunii czy Wietnamu. Sieci handlowe oraz reprezentanci sektora HoReCa uczestniczący w spotkaniach to m.in.: Auchan, Carrefour, NFTY, Barbora, Dino Polska czy Biosklep.

WorldFood Poland to pozycja obowiązkowa na liście wydarzeń branżowych dla każdego przedsiębiorcy działającego w sektorze spożywczym. Już dziś zapisz w kalendarzu: 18-20 kwietnia 2023. Widzimy się w EXPO XXI na WorldFood Poland.

Więcej informacji na stronie www.worldfood.pl

Opracowano na podstawie informacji organizatora

error: Kopiowanie zabronione!