ePS zaprasza na konferencję CONNECT 2023
14 Nov 2022 10:36

Firma eProductivity Software (ePS), jeden ze światowych liderów w dziedzinie technologii transformacyjnych, stworzonych z myślą o wzmocnieniu pozycji przemysłu poligraficznego i opakowaniowego, organizuje konferencję w dniach 23-26 stycznia 2023 r.

Liderzy branży, właściciele firm i użytkownicy technologii spotkają się w Wynn Las Vegas, aby poznać innowacyjne sposoby optymalizacji inwestycji technologicznych. Spotkanie ma na celu poznanie nowych rozwiązań, a także ułatwienie nawiązywania kontaktów, wysłuchanie opinii ekspertów branżowych i wymianę pomysłów mogących generować dochody.

Jak zapewniają organizatorzy, CONNECT 2023 ma zgromadzić rzesze ekspertów, aby dać uczestnikom wgląd w obecne i przyszłe trendy rynkowe pokazujące, jak budować zrównoważone modele biznesowe, które przyciągną inwestycje i napędzają innowacje.

Ford Bowers, dyrektor generalny PRINTING United Alliance będzie przemawiał we wtorek rano, 24 stycznia 2023 r. Przedstawi swoje spojrzenie na branżę, zarówno na jej obecny, jak i przyszły stan, a także na to, w jaki sposób branża poligraficzna i opakowaniowa mogą rozwijać się, aby sprostać zmieniającym się wymaganiom rynku i konsumentów. Uczestniczę w CONNECT od wielu lat i zawsze nie mogłem się doczekać zaangażowania i kontaktów z przyjaciółmi oraz ekspertami, od których wiele się nauczyłem i wciąż się uczę - mówi Bowers i dodaje: Cieszę się, że poproszono mnie o wystąpienie na CONNECT w 2023 roku, o przedstawienie innej perspektywy branży oraz wizji i planów na przyszłość..

Popołudniową sesję programową 24 stycznia poprowadzi Alison Keane, prezes i dyrektor generalny stowarzyszenia Flexible Packaging Association (FPA). Alison przeprowadzi słuchaczy przez szybko zmieniające się zasady dotyczące opakowań oraz to, w jaki sposób napędzają one zapotrzebowanie na innowacyjne technologie, aby dotrzymać kroku i zachować zgodność z przepisami. Cieszymy się z udziału w konferencji CONNECT w 2023, będzie to świetna okazja do omówienia amerykańskiej polityki w zakresie opakowań oraz tego, w jaki sposób napędza ona technologię i innowacje — stwierdza Keane.

Poranną sesję 25 stycznia otworzy Jessica Lobo, menedżer ds. globalnych celów i programu klimatycznego w sieci United Nations Global Compact. Jessica omówi, w jaki sposób wprowadzanie innowacji poprzez zrównoważony rozwój wzmacnia odporność w branży poligraficznej i opakowaniowej. Zrównoważony rozwój szybko staje się katalizatorem napędzającym wzrost, ambicję i wpływy – wspaniale, że na konferencji będzie okazja do omówienia, co to oznacza dla branży. Nie mogę się doczekać udziału, aby porozmawiać o tym, dlaczego zrównoważony rozwój ma znaczenie oraz tego, w jaki sposób firmy mogą wykorzystać idee zrównoważonego rozwoju do zwiększenia skali działań, przyspieszenia innowacji i generowania zmian transformacyjnych — stwierdza Lobo.

Tegoroczna konferencja CONNECT 2023 ma zgromadzić szersze grono partnerów i wystawców, stając się wiodącym wydarzeniem branżowym, które wzmacnia pozycję firm każdej wielkości w branży poligraficznej i opakowaniowej. Czterodniowe wydarzenie będzie oferować szkolenia z technologii stworzone specjalnie dla kluczowych segmentów druku i opakowań. Nie zabraknie sesji pokazujących, w jaki sposób klienci mogą zwiększyć rentowność swojej firmy, w tym jak skutecznie wprowadzać produkty na rynek, zwiększać zasięg działania oraz stosować najlepsze praktyki w procesach biznesowych i strategiach marketingowych.

Gabriel Matsliach, dyrektor generalny ePS, zauważył: Zbliżamy się do końca pierwszego roku działania jako niezależnej, globalnej firmy programistycznej. Zainwestowaliśmy znaczne wysiłki w zwiększenie naszej wartości, wpływu i partnerstwa w ramach ekosystemów druku i opakowań, z wielką korzyścią dla klientów i całej branży. Jestem podekscytowany tym, jak nasza wizja zaprezentuje się na CONNECT 2023 z szeroką gamą sponsorów i wystawców, a także panelem głównych mówców, poruszających tematy druku i opakowań.

Opracowano na podstawie informacji firmy ePSerror: Kopiowanie zabronione!