Esko wprowadza na rynek pakiet Suite 14
18 Jun 2014 11:51

Esko ogłosiło premierę Esko Suite 14, kompletnego pakietu nowego i zaktualizowanego oprogramowania, opracowanego, aby zapewnić właścicielom marek, firmom z branży premedia i formowania opakowań, producentom znaków i tablic reklamowych oraz drukarzom zasoby potrzebne do kompleksowego zarządzania współczesnym złożonym środowiskiem fazy przedprodukcyjnej.

„Aby w dzisiejszych czasach odnieść sukces, dostawcy usług w branży opakowań i właściciele marek muszą wyjątkowo dobrze radzić sobie we wszystkich dziedzinach produkcji opakowań” – mówi Carsten Knudsen, prezes i dyrektor generalny Esko. „Właściciele marek muszą tworzyć projekty opakowań, które będą przemawiać do konsumentów i będą projektowane, opracowywane i wykonywane z największą starannością. Maszyny do formowania opakowań muszą działać sprawnie i wydajnie, aby przynosić zyski. Potrzebna jest również zgodność z regulacjami prawnymi i stosowanie się do zasad zrównoważonej gospodarki oraz zapewnienie harmonii w całym ekosystemie. Jednak przede wszystkim, każda osoba zaangażowana w łańcuch dostaw opakowań musi być w stanie skutecznie współpracować z innymi w dążeniu do tych celów.”

Pakiet Esko Suite 14 oparty jest na wieloletnim doświadczeniu firmy Esko w preprodukcji opakowań i jest wyposażony w przełomowe technologie będące rezultatem ciągłych inwestycji w innowacje i bazuje na informacjach uzyskanych od właścicieli marek, przedstawicieli branży formowania opakowań i liderów rozwoju technologicznego. Knudsen dodaje: „Podczas prac nad Suite 14, firma Esko koncentrowała swoje siły na pięciu kluczowych trendach widocznych w preprodukcji opakowań: rosnąca waga automatyzacji przepływu pracy; wykorzystanie inteligentnych szablonów w opracowywaniu wariantów opakowań; jakość jako najważniejszy czynnik; interfejs oprogramowania zorientowany na wykonywanie zadań, stymulujący wzrost wydajności; integracja łańcucha dostaw i udostępnianie danych w chmurze.

Rezultatem jest pakiet Esko Suite 14, który łączy grupę rozwiązań zapewniających wszystkim uczestnikom łańcucha dostaw preprodukcji opakowań zasoby, których potrzebują, aby osiągnąć sukces na tym dynamicznym rynku. Wierzymy, że pakiet oprogramowania Esko Suite to najobszerniejsza kolekcja dostępnych obecnie profesjonalnych narzędzi programowych dla przemysłu produkcji opakowań”.