Essentra Packaging na targach CPHI Frankfurt 2022
31 Oct 2022 09:08

Firma Essentra Packaging zaprezentuje najnowsze rozwiązania w zakresie opakowań kartonowych, ulotek i etykiet farmaceutycznych na targach CPHI Frankfurt 2022.

Wydarzenie CPHI, które ma odbyć się w dniach 1-3 listopada 2022 r. jest promowane jako wiodąca na świecie impreza farmaceutyczna, zrzeszająca ponad 100 000 profesjonalistów z branży farmaceutycznej, reprezentujących każdy etap łańcucha dostaw. Firma Essentra Packaging (MM Packaging) zademonstruje swoje nowe propozycje w zakresie opakowań wtórnych w strefie InnoPack. Niedawne przejęcie spółki przez wiodącego na rynku europejskiego producenta kartonu MM Packaging, dodatkowo wzmocniło działalność tego przedsiębiorstwa.

Oliver Serre, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu oraz dyrektor zarządzający na Europę w Essentra Packaging (MM Packaging), komentuje: Z przyjemnością wystawiamy się na CPHI Frankfurt 2022. Wydarzenie jest fantastyczną okazją do nawiązania bezpośredniego kontaktu z profesjonalistami z sektora farmaceutycznego i zademonstrowania, w jaki sposób dokonujemy zmian w sektorze. Oprócz zaproszenia delegatów do zapoznania się z naszymi najnowszymi technologiami, przygotowaliśmy również plan prezentacji, które pokazują, w jaki sposób Essentra Packaging (MM Packaging) posuwa do przodu farmaceutyczne łańcuchy dostaw na wielu różnych frontach.

Oprócz własnych prezentacji, Essentra Packaging (MM Packaging) przedstawi nową spółkę macierzystą MM Packaging, będzie też gościć kluczowych partnerów i klientów, dzieląc się swoimi perspektywami rynkowymi i spostrzeżeniami. Należą do nich: Crane Micro-optics firma oferująca technologię mikrooptyczną zapobiegającą podrabianiu, specjalista ds. technologii druku nanograficznego Landa oraz firma AMD, będąca innowatorem w dziedzinie nanomateriałów.

Oliver Serre dodaje: Dzisiejszy biznes farmaceutyczny chce połączyć szybkość, wydajność i jakość ze zrównoważonym rozwojem. Utrzymanie równowagi może być trudne, ale nie musi tak być! W Essentra Packaging (MM Packaging) wypracowaliśmy swoją pozycję w sektorze farmaceutycznym dzięki doskonałości opakowań, pomagając naszym partnerom sprostać szybko zmieniającym się wymaganiom rynku.

To, co pokażemy na CPHI, to spojrzenie na to, co robimy i skąd pochodzi nasza wartość. Ponieważ innowacyjność znajduje się w centrum wszystkiego co robimy, będzie to fantastyczna okazja do zaprezentowania transformacji w kategorii opakowań medycznych.

Opracowano na podstawie informacji opublikowanej na portalu What They Think

error: Kopiowanie zabronione!