Euro Squeeze nadaje nowoczesny akcent tradycyjnym produktom
15 Jan 2016 07:39

Jeden z czołowych polskich producentów majonezów, musztard i sosów, WSP Społem, wybrał butelki barierowe Euro Squeeze oferowane przez RPC Promens Consumer Corby do serii wyrobów produkowanych według sprawdzonych tradycyjnych receptur bez użycia konserwantów.

Zastosowanie butelek Euro Squeeze o wielowarstwowej strukturze PP/EVOH/PP zapobiegającej dostępowi tlenu wydłuża okres trwałości produktów przechowywanych w środowisku niechłodzonym. Pozwala to WSP Społem na utrzymanie jakości i świeżości produktów na rynku krajowym, a także ułatwia ich eksport na cały świat.

Butelki Euro Squeeze mają pojemność 520 ml. Atrakcyjny płynny kształt z dużą powierzchnią na etykietę dla efektywnego znakowania marki nadaje im nowoczesny wygląd, zachowując jednocześnie tradycyjne przywiązanie do tych lubianych produktów. Opakowania są łatwe w użyciu i pozwalają na wygodne i praktyczne odmierzanie porcji.

„Szeroki wybór butelek w serii Euro Squeeze jest bardzo atrakcyjny i oferuje idealne rozwiązanie dla dalszego rozwoju naszej marki” – powiedział prezes WSP Społem, Michał Mius. „Nasze produkty w tych nowoczesnych butelkach to wygodna alternatywa dla standardowego opakowania. Będziemy nadal rozwijać się w tym kierunku”.

WSP Społem z siedzibą w Kielcach od niemal stu lat zajmuje się produkcją, tworząc wyroby trafiające w tradycyjne gusta Polaków.

Źródło: RPC