Europapier-Impap otwiera salon Visual Media
14 Jul 2015 13:47

7 lipca br. miało miejsce otwarcie nowego salonu z mediami do reklamy firmy Europapier-Impap przy ul. Zbąszyńskiej 3 w Łodzi. Salon będzie działał pod nazwą Visual Media – to nowa nazwa i, jak mówił prezes Przemysław Januszko podczas uroczystości otwarcia, nowa strategia firmy w odniesieniu do jej części biznesu reklamowego. Jest to jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się sektorów działalności Europapier-Impap.

Firma planuje otwarcie kolejnych salonów (dotychczas działał tylko jeden w Bielsku-Białej), aby sprostać oczekiwaniom klientów dotyczącym możliwości zakupu produktu tego samego dnia, kiedy złożą zamówienie, czego nie zapewnią dostawy z centralnego magazynu w Błoniu. Oferta firmy jest adresowana nie tylko do klientów z branży poligraficznej, ale także do innych użytkowników materiałów Visual Media.

Europapier-Impap jest wieloletnim przedstawicielem firmy Orafol będącej producentem folii i innych materiałów dla sektora reklamy, jednak w związku z rosnącym znaczeniem tej części działalności firma zdecydowała się rozszerzyć ofertę o produkty z portfolio także innych dostawców.

Źródło: Europapier-Impap