Fabregas Packaging prezentuje nowe pudełka na targach Pack & Gift
7 Jul 2014 11:00

Firma Fabregas Packaging zaprezentowała ostatnio na targach Pack & Gift w Paryżu swój nowy model sztywnych, składanych pudełek, wykonanych - po raz pierwszy w Europie - w całkowicie zmechanizowanym procesie produkcji. Nowa linia produkcyjna, zaprojektowana we współpracy z Mfr, została właśnie zainstalowana i rozpoczęła pracę.

Ten rodzaj pudełek może być używany do pakowania upominków na prezent w sklepach, gdzie przestrzeń do przechowywania jest zazwyczaj ograniczona. Pudełka mogą być wykonane w wersjach matowej lub błyszczącej, w kolorach srebrnym lub złotym, a także zadrukowane metodą 4 CMYK. Pudełka można zamówić również z nadrukowanym logo firmy lub innym wzorem, a także z foliowaniem na gorąco lub z tłoczeniami.

Opakowania składa się łatwo i szybko, dzięki czemu mogą być gotowe do użytku w bardzo krótkim czasie.

Pudełka mogą znaleźć zastosowanie na różnych rynkach, u producentów win, szampanów i napojów spirytusowych czy kosmetyków oraz perfum.

Nowość firmy Fabregas będzie można obejrzeć po raz kolejny w Paryżu, w dniach 9-11 września podczas salonu Beyond Beauty w centrum wystawowym Porte de Versailles.

 

Na podstawie informacji firmy Fabregas Packaging opracowała AP