Firma MMC nowym przedstawicielem Kohmann GmbH
12 Feb 2020 12:03

Od połowy lutego 2020 wyłącznym przedstawicielem niemieckiej firmy Kohamann GmbH jest MMC (Marek Migdalski Consulting).
Założona 1962 roku firma Kohmann jest cenionym producentem maszyn do produkcji postpress, takich jak automaty aplikujące okienka (okienkarki), składarko-sklejarki i systemy inspekcyjne.
Sprzęt tego producenta jest doskonale znany również polskim drukarniom i zakładom specjalizującym się w produkcji opakowań. Na uwagę zwraca szczególnie bogata oferta okienkarek, które mogą być wyposażone w mnóstwo opcji dodatkowych wspomagających produkcję m.in.: moduł pick&place oraz speed placer, bag in box, system bigujący na gorąco dla okienek panoramicznych, moduł do produkcji opakowań na chusteczki higieniczne i wiele innych. Natomiast kompaktowe składarko-sklejarki są doskonałą propozycją dla producentów opakowań typu CD oraz innych niestandardowych opakowań, a także – ze względu na szybki przyrząd – do zakładów, w których przeważają krótkie i średnie nakłady. Dodatkowo producent oferuje zintegrowany moduł przetłaczający znaki Braille’a. Ponadto w ofercie znajdują się również maszyny używane po gruntownym przeglądzie i renowacji w fabryce producenta.
Współpraca pomiędzy firmami Kohmann i MMC obejmuje zarówno pośrednictwo w sprzedaży nowych i używanych maszyn, jak i części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Źródło: MMC