Flint Group uruchomił nową usługę internetową
9 Feb 2015 11:57

Firma Flint Group z dumą poinformowała o uruchomieniu nowej zakładki na swej stronie internetowej, która została stworzona specjalnie z myślą o dostępie do wiadomości i mediów społecznościowych. Ma ona stanowić główne ogniwo, z pomocą którego klienci będą mogli zaprenumerować dostęp do jednego lub kilku serwisów informacyjnych działu Flint Group Packaging and Narrow Web lub połączyć się z firmowymi stronami typu social media.

Goście odwiedzający stronę Flint Group mogą zyskać dostęp do następujących newsletterów: InkQuire EMEA z wiadomościami nt. opakowań i druku arkuszowego w regionie EMEA; InkQuire N.A. (wiadomości dotyczące Ameryki Północnej) oraz Narrow Web Xpress (informacje dotyczące globalnej działalności Flint Group w zakresie druku na wąskiej wstędze). W serwisach informacyjnych znajdą się nowości produktowe, nadchodzące wydarzenia, informacje nt. seminariów i zrównoważonego rozwoju, wskazówki nt. druku oraz zagadnienia, którymi żyje branża opakowaniowa.

Deanna Klemesrud, dyrektor ds. globalnego marketingu w zakresie opakowań i wąskiej wstęgi, mówi: „Flint Group informuje o swych produktach i wydarzeniach w formie elektronicznej od początku poprzedniej dekady, a teraz rozszerzyliśmy je o komunikaty nt. naszych oddziałów opakowań i druku arkuszowego z regionu EMEA i Ameryki Północnej. Zapraszamy drukarzy i producentów opakowań, by dołączyli do listy ponad 2 tys. aktualnych subskrybentów.”

Klemesrud dodaje: „E-newslettery to innowacyjna, nowoczesna i wydajna metoda docierania do rozrastających się, globalnych rynków opakowań i wąskiej wstęgi; to doskonałe medium do dzielenia się najnowszymi innowacjami Flint Group. Naszym celem jest gromadzenie informacji, które są wartościowe i aktualne – chcemy zapewnić naszym czytelnikom dostęp do naszego rozległego zespołu globalnych ekspertów.”

Flint Group jest również aktywny w mediach społecznościowych (LinkedIn, Twitter, Facebook) i zachęca klientów do łączenia się za ich pośrednictwem. „Dzisiaj, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, ludzie chcą natychmiastowych odpowiedzi i informacji. Wykorzystanie mediów społecznościowych jest doskonałym sposobem na wyszukiwanie newsów oraz wymianę pomysłów i informacji” - wyjaśnia Deanna Klemesrud. „Informacje zwrotne od klientów są kluczowe w każdej formie komunikacji; nasza obecność w mediach społecznościowych zapewnia nam ich wydajną dwustronną wymianę.”

Osoby, które pragną zyskać dostęp do nowej strony i zaprenumerować serwisy internetowe Flint Group lub połączyć się ze stronami społecznościowymi firmy, powinny wykorzystać poniższy link:

http://bit.ly/1DCXphy.

Na podstawie informacji firmy Flint Group opracował TK