Forum Druku Cyfrowego
29 Mar 2016 12:49

W dniu 13 kwietnia br., podczas drugiego dnia targów Packaging Innovations w Warszawie, zostanie zorganizowane pierwsze w Polsce Forum Druku Cyfrowego. Inicjatorem wydarzenia jest spółka Aniflex, producent etykiet samoprzylepnych. Jak zapowiadają organizatorzy, będzie to „jedyne na rynku spotkanie praktyków w całości poświęcone technologii umożliwiającej personalizację opakowań, druk zmiennych danych oraz produkcję 'just in time' przy jednoczesnej optymalizacji kosztów ich zakupu”.

Podstawowym celem Forum Druku Cyfrowego jest przekonanie jego uczestników, że cyfrowy druk etykiet i opakowań może być elementem strategicznych działań każdej marki. Organizatorzy Forum stawiają na przekazanie wiedzy na temat praktycznych aspektów stosowania druku cyfrowego w produkcji etykiet i opakowań. Obok prezentacji możliwych zastosowań i inspirujących rozwiązań każdy uczestnik będzie miał możliwość poznania surowców dedykowanych drukowi cyfrowemu, czy technicznych aspektów związanych z odpowiednim przygotowaniem projektu etykiety i opakowania.

Forum Druku Cyfrowego organizowane jest z myślą o specjalistach ds. marketingu, kreatorach opakowań, którzy poszukują innowacyjnych rozwiązań dla własnych marek. To spotkanie skierowane do tych wszystkich, którzy chcą poznać możliwości związane z personalizacją opakowań i produkcją ich limitowanych wersji.

Szczegółowe informacje na temat Forum Druku Cyfrowego dostępne są na stronie internetowej: wwwforumdrukucyfrowego.pl

Udział w Forum jest bezpłatny.

Źródło: Aniflex