Fujifilm zaprasza na pokaz nowej Jet Press 750S
21 Feb 2019 12:56

Firma Fujifilm zaprasza wszystkich producentów druku, którzy pragną zapoznać się z doskonałą jakością druku, wierną reprodukcją kolorów oraz wydajnością, na pokaz swej nowej maszyny Jet Press 750S – najszybszej pełnokolorowej maszyny arkuszowej do druku cyfrowego (także opakowań) w formacie B2 obecnie dostępnej na rynku.

W dniach 9-10 kwietnia 2019 r. Fujifilm zorganizuje w Centrum Zaawansowanych Technologii Druku (Advanced Print Technology Centre) w Brukseli pokazy 'na żywo' modelu Jet Press 750S dla swych europejskich klientów; będzie to pierwsza taka sposobność od momentu jego rynkowego debiutu. Urządzenie produkujące 3600 arkuszy B2/godz., wyposażone w rozwiązania znacząco skracające czas rozruchu (mówi się nawet o 90% oszczędności), wszechstronne, o doskonałej reprodukcji koloru oraz wysokiej jakości druku, stanowi jeszcze silniejszy argument na rzecz wyboru technologii cyfrowej do realizacji zleceń wysokiej jakości do 5 tys. arkuszy.

Dla drukarzy, którzy opierają swoją ofertę na druku offsetowym, ale chcieliby rozwinąć potencjał w zakresie druku cyfrowego i wykorzystać nowe szanse biznesowe zapewniane przez personalizację oraz druk niskonakładowy, Jet Press 750S – jak przekonuje producent – jest wyborem doskonałym. Wybudowany na ramie maszyny offsetowej gwarantuje jakość druku na poziomie technologii konwencjonalnej dzięki zastosowaniu głowic drukowych Samba, znakomitego pasowania arkuszy przód-tył, a także odwzorowania nawet 90% kolorów z palety Pantone. Maszyna oferuje również zbliżony do offsetu czas rozruchu i może drukować na standardowych podłożach offsetowych.

Komentując nadchodzące wydarzenie, Mark Stephenson, dyrektor ds. produktu w dziale Druku Cyfrowego i Systemów Drukujących, Graphic Systems EMEA w Fujifilm, powiedział: „Bliskie poznanie wyjątkowych możliwości nowej Jet Press 750S będzie doskonałą okazją dla drukarzy poszukujących przewag konkurencyjnych i sposobów rozwoju swego biznesu. Bliska inspekcja próbnych wydruków czy czytanie studiów przypadku to dobry sposób na start, zanim naprawdę podejmiemy decyzję, ale nie ma nic lepszego od ujrzenia maszyny na własne oczy, gdy na żywo wykonuje prace. Dlatego gorąco zachęcam wszystkich, którzy pragną ulepszyć swoją offsetową produkcję, by przyjechali obejrzeć Jet Press 750S – wielu z naszych obecnych klientów uznaje ten moment za przełomowy przy podejmowaniu decyzji o inwestycji w tę unikalną technologię.”

Osoby zainteresowane uczestnictwem mogą zarejestrować swoją obecność pod adresem: www.jetpresslive.com.

Na podstawie informacji Fujifilm opracował TK