Gallus zaprasza na wrześniowe Dni Innowacji
17 Jun 2014 10:33

W dniach 23-25 września br. w St. Gallen odbędzie się impreza „Gallus Innovation Days 2014”, podczas której po raz pierwszy zostanie zaprezentowana nowa generacja maszyn do druku atramentowego etykiet, stworzona wspólnie z Heidelberger Druckmaschinen AG orz Fujifilm.

Nowy system in-line łączy najnowszą technologię druku cyfrowego ze wszystkimi korzyściami zapewnianymi przez konwencjonalne technologie druku i wykańczania. Zgodnie ze swym motto „no more compromise”, Gallus obiecuje brak kompromisów w druku i pasowaniu, elastyczność produkcji i efektywność. Jak przekonuje producent, premierowy produkt ustanawia nowe standardy jakości druku, wydajność w produkcji niskonakładowej oraz skuteczną personalizację etykiet.

Podczas Dni Innowacji w salach wystawowych Gallusa odbywać się będą demonstracje na żywo maszyny, m.in. Gallus RCS 330 w połączeniu z nowym systemem kontroli barw QuadTech, Gallus ECS 340 z usprawnieniami zwiększającymi wydajność produkcji, a także usługi i rozwiązania dostarczane przez działy części i serwisu oraz sitodruku i pudełek składanych Gallusa.

Dopełnieniem trzydniowego show będą pokazy najnowszych produktów i usług przez partnerów Gallusa oraz forum ekspertów, na którym czołowi specjaliści podzielą się wiedzą na temat najnowszych trendów i technicznego rozwoju w sektorze wąskowstęgowego druku etykiet.

Osoby zainteresowane udziałem w „Gallus Innovation Days” mogą rejestrować się na stronie www.gallus-group.com.

Na podstawie informacji firmy Gallus opracował TK