GEW tworzy nowy oddział SUV
8 Sep 2015 13:34

Firma GEW Limited ogłosiła uruchomienie nowego oddziału GEW SUV, który będzie zajmował się opracowywaniem i rynkowym wdrażaniem przemysłowych instalacji utwardzania UV. Decyzja jest strategiczną reakcją na rosnące zapotrzebowanie przedsiębiorstw wykorzystujących technologię UV w tak zróżnicowanych obszarach jak lakierowanie podłoży i zdobienie powierzchni drewnianych.

Kierownikiem zespołu pracowników, których rekrutacja trwała przez ostatnie 12 miesięcy, został David Lyus, kierownik ds. sprzedaży w dziale Digital and Industrial. Grupa, która może liczyć na pomoc firmowych inżynierów-specjalistów, będzie odpowiedzialna przed Malcolmem Rae, dyrektorem zarządzającym GEW. Oddział SUB ma doglądać kwestie projektowania i technicznego rozwoju produktów skierowanych do tych sektorów przemysłu, które wykorzystują rozwiązania druku szerokowstęgowego. Jego misją będzie nie tylko zaspokajanie potrzeb przedsiębiorstw działających w biznesie, który GEW tradycyjnie obsługuje, ale także poszukiwanie nowych klientów na szybko rozwijających się przemysłowych rynkach.

Oddział SUV będzie dostarczał zespoły suszące UV zarówno bezpośrednio, jak również przez grupę wyselekcjonowanych partnerów OEM, zapewniając pełne przedsprzedażowe wsparcie techniczne dla operatorów, dla określenia ich dokładnych potrzeb oraz integracji rozwiązań z większymi systemami.

„Przez ostatnie miesiące koncentrowałem się na zadaniu wyniesienia naszego biznesu na wyższy poziom rozwoju, jednocześnie kontynuując dostarczanie klientom pełnego zakresu korzyści z naszej wiedzy technicznej” - wyjaśnił Malcolm Rae. „Naszym zadaniem jest tworzenie zaawansowanych rozwiązań dla partnerów biznesowych, a nowy zespół SUV, jako część tego przedsięwzięcia, zwiększy naszą zdolność do przekazywania najnowocześniejszej technologii i namacalnych korzyści klientom GEW.”

„Zespół SUV to dla nas bardzo ważny element naszych wysiłków dotarcia do nowych rynków. Z Davidem u steru, który pracuje dla GEW od ponad 10 lat, mamy zespół, który – tak jak pozostali nasi pracownicy – poświęca się dostarczaniu naszym międzynarodowym klientom rozwiązań, które czynią różnicę” - dodał Rae.

Na podstawie informacji GEW opracował TK