Głowice Xaar Irix w drukarkach chińskiej firmy Codpad
4 Dec 2023 12:12

Dostawca technologii do cyfrowego druku atramentowego, firma Xaar, nawiązała strategiczne partnerstwo z Codpad, specjalistą w obszarze rozwiązań do atramentowego kodowania i znakowania z chińskiego Guangdong.

Maszyna do druku inkjet UV w wysokiej rozdzielczości firmy Codpad, w której wykorzystane zostaną głowice Xaar Irix, jest przeznaczona do szerokiej gamy rozwiązań kodujących, w tym do druku na metalu, tworzywach sztucznych, tekturze, drewnie, folii aluminiowej oraz konwencjonalnej. Głowica wspiera druk kroplami o zmiennej wielkości, wykorzystując w tym celu warianty Xaar Irix o pojemności 40 i 80 pikolitrów.

Wbudowany w urządzeniu system kontroli recyrkulacji oraz temperatury podawania atramentu umożliwia osiągnięcie spójnych efektów druku w dynamicznym środowisku. Co więcej, maszyna oferuje wielopoziomowe utwardzanie UV, dzięki czemu zapewnia wyjątkową adhezję nawet na trudnych podłożach.

Indywidualnie grawerowane laserowo dysze wraz z technologią AcuDrp firmy Xaar zapewniają jednolitą jakość druku nawet przy dużych odległościach głowic od podłoża.

Xie Ruzhou, dyrektor generalny firmy Codpad, z entuzjazmem podchodzi do współpracy z Xaar: Integracja Xaar Irix i naszych maszyn inkjet UV do kodowania w wysokiej rozdzielczości podniesie jakość naszego produktu i zwiększy jego rynkową konkurencyjność, dlatego jesteśmy pewni, że nasza najnowsza premiera zapewni klientom doskonałe rozwiązanie do kodowania, które zaspokoi ich zmieniające się potrzeby.

Samuel Tam, dyrektor generalny Xaar Asia, dodaje: Jesteśmy podekscytowani naszą współpracą z Codpad. Xaar Irix to czołowa głowica w branży kodowania i znakowania, zapewniająca naszym klientom wyjątkową jakość i niezawodność druku. Nie możemy doczekać kooperacji przy wspólnym odkrywaniu nowych szans rynkowych oraz dostarczaniu użytkownikom końcowym najnowocześniejszych rozwiązań kodujących i znakujących najwyższej jakości.

Opracowano na podstawie informacji firmy Xaar