Zapraszamy do lektury grudniowego Opakowania!
17 Dec 2018 07:04

Zapraszamy do lektury grudniowego numeru miesięcznika „Opakowanie”, tym razem poświęconego materiałom do produkcji opakowań. Tradycyjnie przygotowaliśmy dla naszych czytelników ciekawe artykuły branżowe oraz specjalistyczne.

Na swych łamach wspominamy listopadową, 8. już edycję konferencji Bezpieczne Opakowanie, pierwszy raz zorganizowaną przez nasze wydawnictwo w konwencji wyjazdowej i dwudniowej. Atrakcyjne grono prelegentów oraz wizyta w zaprzyjaźnionym laboratorium firmy J.S. Hamilton przyciągnęła do Sopotu zacne grono branżowych gości.

Jako że sezon targowy nigdy się nie kończy, w grudniowym numerze obszernie piszemy zarówno o targach już odbytych (sosnowieckie ExpoOPAKOWANIA), jak i czekających nas w przyszłym roku (CCE/ICE w Monachium, Warsaw Pack i Packaging Innovations). Wspominamy również z rozrzewnieniem – jak zwykle gorącą i roztańczoną – imprezę mikołajkową Joulupukki, zorganizowaną przez UPM Raflatac tym razem w Zakopanem.

Poza powyższymi tematami na łamach grudniowego numeru znajdziecie Państwo również m.in. artykuły dotyczące firm EFI (której premierowa w naszej części Europy instalacja maszyny Nozomi C18000 odbyła się w Polsce), Heidelberga, który wspólnie z polskimi partnerami stworzył innowacyjną metodę zabezpieczania produktów; New Aerodinamica, BW Papersystems, UPM Raflatac, Metsa Board oraz hubergroup.

Dodatkowo, jak co miesiąc, zamieszczamy na łamach „Opakowania” inspirujące artykuły techniczne z działów "Badania i rozwój" oraz "Packaging Spectrum".