Iggesund rozszerza ofertę usług dostępnych w Rosji
12 Jun 2015 08:48

Firma Iggesund Paperboard rozszerza ofertę usług dostępnych w Europie Wschodniej, otwierając nowy terminal towarowy w Rydze (Łotwa) oraz biuro sprzedaży w Moskwie, które pomoże zwiększyć sprzedaż na rosyjskim rynku. Utworzenie nowych jednostek to kolejny etap długoterminowego planu firmy Iggesund mającego na celu rozwój usług dostaw na skalę ogólnoświatową.

„Musimy być blisko klientów, aby móc obsłużyć dostawy i zapewnić inne wymagane przez nich usługi” - mówi Rikard Papp, dyrektor obszaru Azji i Pacyfiku oraz handlu w Europie, Iggesund. W związku z planami firmy Iggesund związanymi z rynkiem rosyjskim przedsiębiorstwo już po raz drugi weźmie udział w targach RosUpack, które odbywają się w Moskwie.

„W zeszłym roku spotkaliśmy się ze sporym zainteresowaniem. Utwierdziło nas to w przekonaniu, że powinniśmy otworzyć w Rosji biuro sprzedaży. Jest to duży rynek i z pewnością znajdzie się na nim miejsce na wysokiej klasy produkty, takie jak tektura Invercote” - stwierdza Rikard Papp.

Oferta firmy Iggesund nie obejmuje wyłącznie dostaw. Niedawno wprowadzono również kompleksową i usprawnioną ofertę usług o nazwie Care by Iggesund. Najważniejszym celem firmy jest zapewnienie stałych czasów realizacji zamówień. W skład oferty wchodzi również szybkie wykonywanie próbek i przekazywanie wiedzy lokalnemu działowi ds. wsparcia technicznego, a także przejrzyste dostawy surowców.

„Chcemy, aby klienci wybierający tekturę Invercote mogli spać spokojnie. Co więcej, pragniemy, aby mieli pewność, że wynik końcowy będzie olśniewający” - mówi Rikard Papp.

Terminal firmy Iggesund Paperboard w Rydze działa od kwietnia, biuro sprzedaży w Rosji zostanie natomiast otwarte w lipcu.

Źródło: Iggesund Paperboard