IM GROUP kończy prestiżową instalację w Europie Zachodniej
18 Jun 2021 09:02

Niedawno zmieniona marka IM GROUP (dawniej Inkmaker Group) ogłosiła zakończenie dużej instalacji w Europie Zachodniej. Projekt prowadzony przez Olivera Daulona, dyrektora generalnego Inkmaker France SARL i regionalnego kierownika sprzedaży IM GROUP, został zrealizowany w rekordowym czasie przez wyspecjalizowany zespół w centrali IM GROUP w Turynie we Włoszech.

Dużym wyzwaniem było dotrzymanie krótkiego terminu realizacji, pomimo ograniczeń związanych Covid-19. Dzięki pozytywnemu nastawieniu zespołu kierowanego przez Enrico Mattiazziego udało nam się je przezwyciężyć i w rezultacie wszystko przebiegło sprawnie i zgodnie z planem – wyjaśnił Daulon.

Projekt obejmuje najnowocześniejszą technologię grawimetrycznego i wolumetrycznego dozowania farb na bazie wody, mieszadeł i stacji kontroli jakości, połączonych ze sobą za pomocą elastycznych systemów transportowych. Jest to doskonały przykład tego, jak IM Group, łącząc komponenty różnych marek, spełnia potrzeby rynku.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku i nie możemy się doczekać zakończenia wielu kolejnych projektów z tym klientem – podsumował Christophe Rizzo, dyrektor generalny EMEA/Americas, IM GROUP.

Opracowano na podstawie informacji IM GROUP