IV edycja Strefy Studenta na targach Packaging Innovations
17 Feb 2015 13:35

Masz pomysł na opakowanie? Interesujesz się designem? Myślisz o związaniu swojej przyszłości z branżą opakowań? Jeśli przynajmniej na jedno z pytań odpowiedzieliście twierdząco, to znaczy, że konkurs kierowany jest właśnie do Was.

Dołącz do laureatów Strefy Studenta i zadebiutuj podczas Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations, największych targów opakowań w Europie Środkowo-Wschodniej.

Czym jest Strefa Studenta?

Wszystko rozpoczyna się od konkursu na profilu Facebook targów Packaging Innovations (szczegóły w regulaminie dostępnym na stronie www.packaginginnovations.pl/strefa-studenta.html ). Osoby z największą ilością głosów uzyskanych w ramach konkursu zapraszane są do Strefy Studenta – czyli przestrzeni wystawienniczej w ramach Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations. To właśnie tam studenci mają zapewnione stoiska wystawiennicze, na których prezentują prototypy opakowań swojego projektu.

Do kogo kierowana jest Strefa Studenta?

Do udziału w konkursie zapraszamy studentów (osoby do 26 roku życia, niezwiązane zawodowo z firmami zajmującymi się projektowaniem opakowań lub też z produkcją opakowań).

Zasady uczestnictwa:

1. Od 1 lutego do 15 marca 2015 należy nadsyłać zgłoszenie (zgłoszenie do pobrania na stronie www.packaginginnovations.pl/strefa-studenta.html) na adres goscianska@targi.krakow.pl

2. Od 16 marca do 22 marca 2015 r. odbędzie się głosowanie na profilu Facebook targów Packaging Innovations www.facebook.com/pi.warsaw na najciekawsze projekty.

3. 23 marca 2015 r. wyłonione zostaną 3 prace, które uzyskają najwyższą liczbę głosów.

4. Projektanci wybranych większością głosów prac uzyskają możliwość prezentacji swoich projektów podczas targów Packaging Innovations w dniach 09-10 kwietnia 2015 r. w Warszawie.

Strefa Studenta to szansa dla młodych projektantów, ponieważ w trakcie targów mogą oni poznać kluczowe osoby z branży i nawiązać cenne kontakty. Udział w Strefie Studenta owocuje przyszłymi ofertami pracy lub staży co potwierdzają słowa uczestników minionych edycji:

„Udział w targach był bardzo ciekawym doświadczeniem, miałam okazję poznać rynek opakowań, porozmawiać z producentami, jak i z odbiorcami. Nasze stoisko i projekty cieszyły się dużym zainteresowaniem. Wiele osób dziwiło się, dlaczego nasze projekty nie są w sprzedaży, więc był to dla nas wyraźny sygnał, że to co robimy jest dobre i potrzebne” - Alicja Wańczyk

„Myślę, że Strefa Studenta na targach Packaging Innovations jest bardzo pomocna dla studentów i gdyby jej zabrakło, to byłaby duża szkoda. Dzięki targom dostałam też ostatnio zlecenie od jednej z firm, która odwiedziła targi. A zatem udział zdecydowanie procentuje” - Magdalena Witkowicz.

Organizator:
easyFairs Sp. z o.o./Targi w Krakowie Sp. z o.o.
Tel. 12 651 95 20
www.packaginginnovations.pl

Kontakt:
Katarzyna Gościańska
Specjalista ds. Marketingu
Tel. 12 651 95 23
Tel. Kom.: +48 510 134 219
Fax: +48 12 651 95 22
goscianska@targi.krakow.pl
Źródło: Targi w Krakowie