Jacek Nieszczerzewicz dołączył do działu handlowego KBA CEE
20 May 2015 09:34

W połowie maja br. Jacek Nieszczerzewicz objął stanowisko regionalnego szefa sprzedaży w firmie KBA CEE. Odpowiada na nim za sprzedaż i bieżącą opiekę nad klientami z Polski centralnej i północno-wschodniej.

Jacek Nieszczerzewicz jest związany z branżą poligraficzną od niemal trzydziestu lat. Od 1987 do 2000 roku pracował w kilku warszawskich drukarniach, by następnie na osiem lat związać się z firmą KBA. W jej polskim przedstawicielstwie zajmował stanowiska instruktora druku, handlowca, wreszcie – regionalnego szefa sprzedaży. W roku 2008 objął funkcję doradcy zarządu ds. strategii i rozwoju w firmie Premedia. Rok później podjął pracę w Heidelberg Polska, gdzie kierował działem opakowań. W latach 2010-2015 prowadził własną działalność gospodarczą w zakresie doradztwa biznesowego. Od 14 maja br. pełni funkcję regionalnego szefa sprzedaży w KBA CEE.

Mówi Jan Korenc, prezes KBA CEE: „Cieszymy się, że Jacek Nieszczerzewicz ponownie związał swoje zawodowe losy z firmą KBA. Jestem przekonany, że będzie on znaczącym wzmocnieniem dla naszych struktur handlowych, a nasi klienci skorzystają na jego wieloletnich doświadczeniach w branży poligraficznej”.

Jacek Nieszczerzewicz ma 52 lata, jest żonaty, ma jedno dziecko. Jego hobby to re-enacting (rekonstrukcje wydarzeń historycznych) oraz lotnictwo.

Źródło: KBA