Jakość i wygoda opakowań do serii kosmetyków dla mężczyzn
28 Aug 2015 07:39

Nowa seria produktów do pielęgnacji skóry dla mężczyzn wiodącej niemieckiej sieci detalicznej Douglas Perfumery pakowana jest między innymi w dozowniki Magic Star z technologią „airless” i słoiczki do kremu Empress z oferty RPC Bramlage-Wiko.

Dozowniki Magic Star zostały wybrane do kremu do twarzy 24H Hydro (50 ml) i żelu do twarzy Hydro Energy (75 ml), a w słoiczki Empress 50 ml będzie pakowany krem do twarzy Active Age. Wszystkie trzy opakowania oferują połączenie funkcjonalności, wygody dla użytkownika i atrakcyjnego wzornictwa, aby maksymalnie przemawiać do konsumentów.

Formowany wtryskowo słoiczek Empress produkowany przez RPC Bramlage wykorzystuje dla wzmocnienia pozycjonowania produktu na wyższej półce konstrukcję dwuwarstwową, z wewnętrzną warstwą wytwarzaną z polipropylenu oraz warstwą zewnętrzną z przezroczystego tworzywa SAN.

Oferowana przez RPC Wiko seria Magic Star łączy funkcjonalność i styl, zapewniając niezawodne i dokładne dozowanie. Wykorzystany w dozownikach system „airless” jest odpowiedni do produktów o szerokim przedziale lepkości, a ich konstrukcja zapewnia skuteczne działanie nawet wtedy, gdy do pojemnika dostanie się powietrze.

Wszystkie trzy opakowania są zdobione w technologii trzykolorowego sitodruku z tłoczeniem folii metalowej na gorąco i mają srebrny korpus uzupełniony antracytową nasadką, co stwarza efekt wysokiej jakości i wizerunek ekskluzywnego produktu na półce.

Źródło: Grupa RPC