Jakość RPC kluczowa dla producenta dezodorantów
5 Jun 2015 10:31

Brytyjski producent środków do pielęgnacji ciała i zapachów do domu Claremont & May odnotowuje na Bliskim Wschodzie wysoką sprzedaż dezodorantów w sztyfcie pakowanych w pojemniki „Exclusive” z oferty RPC Bramlage-Wiko.

Cylindryczne pojemniki 75 ml ze standardowego asortymentu RPC Bramlage-Wiko są formowane wtryskowo z czarnego PP/SAN o wysokim połysku, zamykane dopasowaną kolorystycznie nasadką Claremont & May oraz zdobione drukowaną etykietą.

Dyrektor zarządzający Claremont & May, Sultan Khan, uznał jakość projektu i wytwarzania pojemników RPC za kluczowe kryterium. Jak wyjaśnił: „Jest to pojemnik o klasycznym kształcie, a dzięki doskonałej konstrukcji jest zawsze niezawodny”.

Pojemnik Exclusive 75 ml do dezodorantu w sztyfcie może być napełniany od góry lub od dołu. Dostępne są różne kolory, a wśród oferowanych opcji jest też bezbarwna nasadka.

Seria pojemników Exclusive obejmuje wersje o pojemności od 20 do 100 ml. Pojemniki mogą być zdobione różnymi technikami, takimi jak barwienie, etykietowanie, tłoczenie folii metalowej, malowanie, metalizacja, foliowanie, druk offsetowy, sitodruk i tampodruk.

Źródło: RPC