Jubileuszowa edycja targów ICE Europe odbędzie się w marcu 2017 r.
11 May 2016 14:57

Jubileuszowe 10. targi ICE Europe odbędą się w dniach 21-23 marca 2017 r. na terenie monachijskiego Trade Fair Centre. Największa w skali świata wystawa poświęcona sektorowi produkcji elastycznych materiałów rolowych, takich jak papier, folia, folia aluminiowa oraz włókniny, jest skierowana do profesjonalistów poszukujących innowacyjnego wyposażenia i rozwiązań dla tej branży.

„Przez dwie dekady ICE Europe stała się kluczową platformą dla profesjonalistów oraz ekspertów, którzy szukają sposobów na rozwój swego biznesu oraz wiedzy o najnowszych rozwiązaniach. Po rekordowym show z 2015 r., zakończonym 7% wzrostem liczby zwiedzających, 10. edycja ICE Europe 2017 skupi się na gwałtownych procesach dywersyfikacji technologicznej w procesach produkcji, napędzanych przez wpływ trendów i wyzwań stojących przed przemysłem, takich jak automatyzacja i digitalizacja. To bardzo dynamiczny rynek, w którym czynnikami rozwoju są procesy produkcji i przetwórstwa wysokiej jakości materiałów giętkich oraz wdrażanie procesów produkcji zgodnej z zasadami ochrony środowiska” - powiedziała Nicola Hamann, dyrektor zarządzający organizatora targów, firmy Mack Brooks Exhibitions.

Na niespełna rok przed wystawą powierzchnię wystawienniczą zarezerwowały już 324 firmy z 21 krajów (co stanowi 86% całkowitej powierzchni targów). Poprzednią edycję z 2015 r. odwiedziło 7040 gości, którzy zapoznali się z ofertą 439 wystawców prezentowaną na powierzchni 11 tys. metrów kwadratowych.

W Monachium zaprezentowane zostaną produkty i usługi ze wszystkich kluczowych obszarów sektora przetwórczego: materiałów, powlekania i laminowania, suszenia i utwardzania, obróbki wstępnej, akcesoriów, cięcia i przewijania, druku fleksograficznego i rotograwiurowego, wykańczania, zarządzania produkcją, składowania odpadów, modernizacji maszyn, kontroli, testów i pomiarów, oprogramowania, usług, informacji i komunikacji. To wszystko w dwóch halach A5 i A6 w monachijskim centrum wystawienniczym.

Obecnie na stronie internetowej wystawy www.ice-x.com/europe, w sekcji wystawców, dostępna jest broszura (w języku angielskim, niemieckim i włoskim) przeznaczona dla firm pragnących zaprezentować swoją ofertę. Wielojęzykowa i przeprojektowana strona zapewnia dostęp do najnowszych wiadomości dotyczących targów, oddając wystawcom i zwiedzającym wiele przydatnych narzędzi takich jak formularze rezerwacji stoisk, plany hal, opcje stoisk, fakty i dane, fotografie i filmy wideo, możliwość zaprenumerowania oficjalnego newslettera imprezy i wiele innych.

Przeprowadzone po poprzedniej edycji targów badania statystyczne uczestników wykazały, że 83% zwiedzających miało wpływ na podejmowanie decyzji w swoich firmach, a 3100 spośród nich przybyło do Monachium z zamiarem inwestycji. 98% wystawców przyznało, że w pełni lub częściowo osiągnęli założone przed wystawą cele biznesowe.

Targi ICE Europe po raz kolejny odbędą się w tym samym czasie i miejscu co CCE International, jedyna europejska wystawa poświęcona sektorowi tektury falistej i tektury na pudełka składane. W 2015 r. wzięło w niej udział 156 wystawców, których ofertę obejrzało ponad 2410 gości z całego świata.

Na podstawie informacji Mack Brooks Exhibitions opracował TK