Katalog „Firmy Opakowaniowe w Polsce”
30 Jan 2020 08:14

W odpowiedzi na zainteresowanie użytkowników opakowań oraz odbiorców usług opakowaniowych informacją o ofercie przemysłu opakowań, z jakim spotkał się wydany w 2018 roku katalog „ Firmy opakowaniowe, które warto poznać i skorzystać z ich oferty”, wobec wyczerpania nakładu tej publikacji Polska Izba Opakowań zamierza wydać kolejny zbiór ofert pt. "Firmy opakowaniowe w Polsce”. W katalogu znajdą się oferty przedsiębiorstw szeroko rozumianego sektora opakowaniowego i zostanie on wykorzystany do opracowania bazy danych o przemyśle opakowań w Polsce. Będzie wydany w wersji dwujęzycznej - polskiej i angielskiej.

W katalogu znajdą się oferty firm produkujących: opakowania, maszyny i linie pakujące, materiały opakowaniowe, etykiety, surowce, półprodukty, maszyny i urządzenia. Zaprezentują swoją ofertę firmy związane z  logistyką magazynową, handlem i dystrybucją opakowań, usługami badawczymi i kształceniem kadr oraz inne firmy związane z pakowaniem. Oferty prezentowane w katalogu będą dostępne także w wersji elektronicznej na portalu Polskiej Izby Opakowań www.pakowanie.info

Informacje zamieszczone w katalogu zaprezentowane będą w formie 2 pakietów. Pakiet podstawowy zawiera wpis z danymi firmy, logotypem firmy,  ofertą produktową firmy (wersja polska i angielska) - format A5. Jego koszt to 600 zł netto. Pakiet rozszerzony zawiera wpis  z danymi firmy, logotypem firmy, ofertą produktową firmy (wersja polska i angielska) w formacie A5 oraz pełnokolorową reklamę graficzną w formacie A5. Koszt pakietu rozszerzonego to 1200 zł netto. Każda kolejna reklama lub artykuł promocyjny korzystają z 50% upustu. Firmy zrzeszone w Polskiej Izbie Opakowań otrzymują bezpłatnie pakiet podstawowy w ramach składki członkowskiej. Koszt pakietu rozszerzonego dla członków Izby – 600 zł netto.

Wpisy i reklamy,  a także zgłoszenia należy przesyłać na formularzu, zaznaczając wybraną formę prezentacji (pakiet podstawowy lub rozszerzony) na  adres: info@pio.org.pl do 30 kwietnia 2020 r.

Nakład 3000 egzemplarzy będzie dystrybuowany m.in. podczas targów, konferencji, szkoleń branżowych oraz bezpośrednio do osób decyzyjnych w firmach pakujących swoje produkty: branży spożywczej i przetwórstwa spożywczego; branży farmaceutycznej; branży kosmetycznej; sektora logistyki magazynowej i TSL; sektora handlu i dystrybucji; branży meblowej; sektora produkcji RTV/AGD; sektora branży motoryzacyjnej; branży chemicznej; branży agro: sadownictwa, warzywnictwa, rolnictwa i innych.

W przypadku dodatkowych pytań należy kontaktować się z biurem Izby:

info@pio.org.pl

tel. 22 842 20 11  w. 56

Artykuł sponsorowany

 

error: Kopiowanie zabronione!