Kolejna nagroda UK Packaging Awards dla RPC
16 Nov 2015 09:56

Grupa RPC otrzymała tytuł Firmy Roku w prestiżowym konkursie UK Packaging Awards. Przed rokiem nagroda również trafiła w ręce tej firmy, która zajmuje się opracowywaniem i produkcją opakowań z tworzyw sztucznych.

Nagroda stanowi ukoronowanie doskonałych 12 miesięcy w historii Grupy, która kontynuuje proces wzmacniania swej pozycji głównego globalnego gracza w sektorze tworzyw sztywnych. Jednomyślny wybór wszystkich jurorów to dowód niezrównanej zdolności firmy w zakresie tworzenia innowacyjnych opakowań i dostarczania nowoczesnych technicznych rozwiązań, połączonych z z niezrównanym wsparciem serwisowym.

Jak skomentował jeden z sędziów: „To fantastyczne, że firma, która wywodzi się z Wielkiej Brytanii, stała się główną siła w świecie opakowań z tworzyw sztucznych – godnym zdobywcą nagrody.”

Założona w 1991 r. RPC posiada obecnie 91 fabryk w 24 krajach i zatrudnia ponad 15 tys. pracowników. Zdecentralizowana struktura umożliwia jej oferowanie specjalistycznej wiedzy i pomocy w zakresie wszystkich głównych technik wytwórczych oraz dla szerokiej gamy rynków końcowych, obsługując klientów o lokalnej, krajowej i międzynarodowej renomie.

Nagroda UK Packaging Awards, która w tym roku świętuje swoje 10-lecie, docenia i wyróżnia wyjątkowe osiągnięcia brytyjskich firm opakowaniowych w projektowaniu, innowacji oraz prowadzeniu biznesu. Uchodzi za najbardziej prestiżową nagrodę tego sektora, a wyboru dokonuje grupa najbardziej cenionych specjalistów w branży.

Na podstawie informacji RPC opracował TK