Zapraszamy do lektury kwietniowego Opakowania!
9 Apr 2018 08:20

Zapraszamy do lektury kwietniowego numeru miesięcznika „Opakowanie”, poświęconego trendom i innowacjom w produkcji opakowań, przygotowywanym z myślą o warszawskich targach Packaging Innovations.

Obchodzące w tym roku okrągły jubileusz 10-lecia targi Packaging Innovations stały się punktem odniesienia dla niejednej imprezy branżowej w naszym kraju. Wystawa, która od początku odbywa się w Centrum Expo XXI na warszawskiej Woli, cieszy się opinią idealnie skrojonej pod potrzeby klientów, oferując doskonałą okazję do dyskusji z wystawcami i atrakcyjny program prelekcyjno-warsztatowy.

Z kolei opakowania „inteligentne” oraz „aktywne” - czyli takie, których rolą jest m.in. zapakowanych zabezpieczanie produktów, kontrola ich świeżości, śledzenie ich drogi w łańcuchu dostaw itd. - to przyszłość, która dzieje się już dzisiaj. Na naszych łamach prezentujemy wybrane przykłady takich rozwiązań.

Poza tym w kwietniowym numerze znajdziecie Państwo tradycyjnie wiele informacji i artykułów na temat tego, czym aktualnie żyje branża opakowaniowa. Zachęcamy do lektury materiałów poświęconych rozwiązaniom maszynowym firm Durst, Intrex, manroland web systems, Mosca, Oppliger i Swedev; pomysłowym pojemnikom składanym firmy bekuplast; materiałom do produkcji i uszlachetniania opakowań Sappi, Sun Chemical i UAB Vestchema,

Dodatkowo, jak co miesiąc, zamieszczamy na łamach „Opakowania” inspirujące artykuły techniczne z działów "Badania i rozwój" oraz "Packaging Spectrum".