Labelexpo Asia przesunięte na przyszły rok
14 Nov 2022 14:18

Tarsus Group, organizator imprez branżowych spod znaku Labelexpo Global Series, poinformował o przesunięciu targów Labelexpo Asia 2022 na przyszły rok. Zgodnie z nowym terminarzem impreza odbędzie się w dniach 5-8 grudnia 2023 r. w Shanghai New International Expo Centre (SNIEC) w Chinach.

Komentując decyzję Kevin Liu, dyrektor Labelexpo Asia, powiedział: Z uwagi na utrzymującą się niepewność w kwestii koronawirusa, jak również brak gwarancji, że imprezy przygotowywane w Szanghaju się odbędą, niechętnie podjęliśmy decyzję o przesunięciu tego wydarzenia na przyszły rok.

Dyrektor Labelexpo Global Series Jade Grace dodała: China to kluczowy globalny rynek dla technologii druku etykiet i opakowań, zaś Labelexpo Asia w Szanghaju pozostaje naszym najważniejszym wydarzeniem w tym regionie. Będziemy z niecierpliwością czekać na jego powrót w jeszcze większej skali w 2023 r.

Poprzednia edycja Labelexpo Asia 2019 przyciągnęła ponad 23 tys. gości z 90 krajów i była drugą największą imprezą w kalendarzu Labelexpo Global Series.

Opracowano na podstawie informacji Tarsus Group

error: Kopiowanie zabronione!