Luksus w parze z wygodą
22 Oct 2015 14:23

Firma Interparfums we współpracy z Boucheron wprowadziła nowe perfumy damskie „Boucheron Quatre” w butelkach o pojemności 30, 50 i 100 ml ze specjalnie zaprojektowanym zamknięciem produkowanym i zdobionym przez RPC beauté.

Firma jubilerska Boucheron, założona w 1858 r. w Paryżu, słynie z niezwykłej elegancji i wyrafinowania swoich wyrobów. Nowy zapach inspirowany jest unikatowym pierścionkiem Boucheron „Quatre, White Edition”.

Zamknięcie, produkowane z ABS i PP, obejmuje atrakcyjną grafikę i jej niezwykłą kombinację. Wyróżniają je dwa rzędy wypukłych, białych, kwadratowych wzorów i złote wykończenie o metalicznym wyglądzie, stworzone przez proces galwanizacji powierzchni. Zamknięcie kreuje wizerunek wysokiej jakości, a przy tym oferuje użytkownikowi wygodę dzięki oryginalnemu systemowi otwierania i zamykania, w którym obrócenie w dół części zewnętrznej odsłania rozpylacz w centralnej części nasadki. W ten sposób zamknięcie zawsze pozostaje połączone z butelką.

Przedsiębiorstwo RPC beauté, cieszące się zasłużenie dobrą reputacją w dziedzinie rozwoju i produkcji komponentów na rynku luksusowych perfum, oferuje szybkie linie montażowe i wybór specjalistycznych technik zdobniczych. Firma posiada ugruntowane więzi kooperacyjne z Interparfums.

Źródło: RPC