Mark Andy i Rotometal rozpoczynają współpracę
20 Jun 2024 08:29

Czołowy dostawca rozwiązań do etykietowania i druku, firma Mark Andy, poinformowała o podpisaniu umowy o partnerstwie z Rotometal, europejskim dostawcą zaawansowanych rozwiązań w zakresie narzędzi rotacyjnych w Europie. Obie firmy blisko współdziałały przy stworzeniu nowej kompozytowej tulei cylindra drukującego, wykonanej z najwyższej jakości żywicy epoksydowej, która zapewnia wyjątkową odporność termiczną i stabilność wymiarową.

Dyrektor generalny Rotometal Grzegorz Dołbniak oraz dyrektor generalny Mark Andy Duane Pekar

Duane Pekar, dyrektor generalny Mark Andy, skomentował: Zatwierdzenie Rotometal w roli naszego dostawcy nie tylko rozszerza zakres dostępnych narzędzi – dodatkowo strategicznie udoskonala naszą ofertę techniczną, w celu lepszego wsparcia naszych klientów.

Grzegorz Dołbniak, CEO Rotometal, wyraził entuzjazm z powodu tej współpracy: Jesteśmy podekscytowani możliwością współpracy z globalnym liderem, jakim jest Mark Andy. To partnerstwo jest świadectwem naszego rozwoju i wyjątkowej wartości, jaką wnosimy do stołu dzięki naszej technologii. Razem jesteśmy w stanie dokonać znaczących postępów w branży, z korzyścią dla klientów na całym świecie.

Opracowano na podstawie informacji firmy Mark Andy