M&H pomaga oczyścić powietrze dla Nasaleze
8 Jul 2014 13:54

M&H Plastics, część RPC Group, stworzyła specjalne butelki i nasadki dla firmy Nasaleze oferującej kieszonkowy spray do nosa w formie proszku do rozpylania, który został stworzony przy użyciu naturalnych produktów, aby przeciwdziałać skutkom alergenów znajdujących się w powietrzu. Opakowanie tego produktu było dla producenta wyzwaniem, ponieważ specjalna dysza rozpylająca została zaprojektowana tak, aby po aplikacji zatrzymać wilgoć przed wejściem do butelki. Opakowanie zostało zaakceptowane przez sieć farmaceutów detalicznych oraz supermarkety, a firma rozpoczęła produkcję ponad miliona butelek rocznie.

Simon Bottomley, dyrektor techniczny w firmie Nasaleze był zachwycony rezultatem: „M&H przygotowała opakowanie w dobrej cenie i jakości dla naszego produktu. Ich pomoc i elastyczność pozwalają na używanie naszej opatentowanej dyszy w optymalny sposób (...)”.

Firma M&H Plastics jest jednym z wiodących producentów i dostawców elementów z tworzyw sztucznych, w tym: butelek, słoików, rur oraz zamknięć dla odbiorców z wielu rynków, w tym klientów z branż kosmetycznej, farmaceutycznej oraz spożywczej.

 

Na podstawie informacji firmy M&H Plastics opracowała AP