Miller Graphics Polska Diamentem miesięcznika Forbes
31 May 2016 12:13

24 maja 2016 roku, podczas uroczystej Gali Forbes w Poznaniu, Czesław Warsewicz - dyrektor zarządzający firmy Miller Graphics Polska - odebrał wyróżnienie w rankingu firm, które najszybciej zwiększyły swoją wartość w ciągu ostatnich lat i stały się Diamentem miesięcznika Forbes w 2016 roku. Na gali obecny był także Kenth Larsson, prezes całej Grupy Miller Graphics, posiadającej swoje oddziały w 11 krajach europejskich.

Wyróżnienie w rankingu miesięcznika Forbes jest dla firmy szczególnie cenne właśnie w roku 2016. Dokładnie 25 lat temu nieżyjący Stanisław Szymański założył firmę Reproserwis, która z czasem stała się jedną z największych przygotowalni fleksograficznych w Polsce. 2016 to również rok, w którym Prezes Grupy Miller Graphics przechodzi na emeryturę.
Kenth Larsson wspólnie ze Stanisławem Szymańskim sfinalizowali w roku 2011 integrację firmy Reproserwis z Grupą Miller Graphics, stając się tym samym autorami sukcesu Miller Graphics Polska. Przyznane wyróżnienie jest potwierdzeniem ciągłego i dynamicznego rozwoju firmy, który możliwy jest dzięki szczególnemu zaangażowaniu i codziennej ciężkiej pracy wszystkich jej pracowników.

Źródło: Miller Graphics Polska