Mimaki: piękno i praktyczność na Labelexpo Europe 2015
24 Jun 2015 10:38

Mimaki, wiodący producent szerokoformatowych drukarek atramentowych, weźmie udział w targach Labelexpo Europe 2015 (Bruksela, 29 września – 2 października), gdzie zaprezentuje nowe produkty dla branży etykiet. Podczas targów uwydatnione zostaną efektowne etykiety ozdobione srebrnym tuszem ekosolwentowym Mimaki, a także elastyczne i sztywne etykiety do zastosowań związanych z bezpieczeństwem, np. na wyjściach ewakuacyjnych czy tablicach informujących o punktach zbiórki, produkowane na urządzeniach z serii UJF-6042.

„Mimaki koncentruje się na dostarczaniu rozwiązań o wysokiej wartości dla rynku etykiet” ‒ mówi Mike Horsten, dyrektor generalny ds. marketingu w Mimaki EMEA. „Odwiedzający nasze stoisko zobaczą je w akcji wraz z bogatą gamą zróżnicowanych zastosowań, które umożliwiają nasze drukarki. Z radością oczekujemy na rozmowy z gośćmi targów. Pragniemy dowiedzieć się więcej o ich działalności oraz zainspirować ich nowymi, generującymi dochód pomysłami, aby mogli popuścić wodze wyobraźni dzięki inwestycjom w przystępnej cenie. Sprawimy, że motyw przewodni targów Labelexpo, czyli technologia ratująca sytuację, będzie rzeczywiście realizowany na stoisku Mimaki.”

Podczas targów firma Mimaki zaprezentuje bogatą ofertę drukarek wielkoformatowych. Znajdą się wśród nich:

Seria CJV150: Ta seria nagradzanych drukarek dostępna jest w czterech różnych szerokościach wydruku wraz ze zintegrowanymi rozwiązaniami tnącymi, zapewnia prędkość wydruku do 56 m2/h i możliwość automatycznego przełączania pomiędzy funkcjami wydruku i cięcia. Ciągłe wykrywanie znaczników cięcia gwarantuje dokładne wycinanie konturów nawet w przypadku najbardziej złożonych układów graficznych etykiet. Nowy srebrny tusz ekosolwentowy otwiera drzwi do nowych, zyskownych ofert produktowych dla kreatorów etykiet;

Płaska drukarka LED UV UJF6042 w formacie A2: Ta zapewniająca znakomitą jakość wydruku 1800x1800, oszczędna i przyjazna środowisku drukarka z funkcją utrwalania UV diodami LED oferuje liczne opcje w zakresie tuszów, w tym tusz w kolorze białym, przezroczysty lakier i primer, do druku na różnorodnym zakresie podłoży. Drukarka ta idealnie nadaje się do produkcji sztywnych i elastycznych etykiet, materiałów promocyjnych i prototypów opakowań. Umożliwia druk na różnych podłożach, w tym na szkle, metalach i akrylach.

„Jak zawsze będą z nami specjaliści ds. zastosowań, z którymi będzie można porozmawiać twarzą w twarz” ‒ dodaje Mike Horsten. „Współpraca z klientami w zakresie nowych sposobów na rozwój ich działalności jest dla nas zawsze niezwykle pasjonująca. Dopilnujemy, aby firma Mimaki dostarczyła do ich zakładów produkcyjnych doskonałą jakość, aby mogli drukować niezawodnie i z zyskiem.”

Źródło: Mimaki