Mleczko kosmetyczne z odrobiną magii
4 May 2016 10:43

Stylowy i praktyczny dozownik Magic Star z oferty RPC Bramlage-Wiko okazał się idealny do pakowania nowego mleczka kosmetycznego Viscontour firmy Sanofi-Aventis. Podobnie jak inne produkty z tej serii, nowy kosmetyk zawiera kwas hialuronowy. Ilość wytwarzanego w naszym organizmie kwasu hialuronowego maleje wraz z wiekiem, a produkty Viscontour pomagają wyrównać ten ubytek. Dostępne w aptekach i drogeriach mleczko kosmetyczne Viscontour oczyszcza skórę i poprawia jej wygląd.

Dozownik Magic Star o pojemności 204 ml zapewnia wygodę precyzyjnego dozowania, a system bezpowietrzny skutecznie chroni wrażliwe składniki. Jego modułowa konstrukcja, z oddzielnym korpusem i pompką dozującą, pozwala na szybkie i łatwe napełnianie.

Dozownik jest formowany wtryskowo z polipropylenu. Pojemnik do mleczka Viscontour jest biały, a uzupełnia go pompka dozująca w ciepłym odcieniu szarości z niebieską nazwą marki drukowaną techniką sitodruku. Całość wygląda bardzo elegancko, sygnalizując jednocześnie prozdrowotne właściwości produktu.

Źródło: RPC