Mobilna pomoc od Sun Chemical
29 Jan 2015 13:00

Firma Sun Chemical rozszerzyła dostępność swego przewodnika rozwiązywania problemów technicznych, wprowadzając do obrotu jego wersję na urządzenia przenośne. Zaprojektowana z myślą o pomaganiu klientów w rozwiązywaniu przez nich najczęściej występujących defektów technicznych, które mogą zdarzyć się w trakcie druku, aplikacja pomocowa jest dostępna zarówno na Google Play, jak i w App Store firmy Apple. Jej zadaniem jest podpowiadanie sposobów radzenia sobie z kłopotami powstającymi w pracy z technikami fleksograficznymi, arkuszowymi, rotograwiurowymi, podczas produkcji opakowań z papieru oraz utwardzania farb.

Po wyborze konkretnego procesu druku aplikacja – posługująca się zarówno obrazem, jak i tekstem – pomaga drukarzom w zidentyfikowaniu technicznej usterki, który odpowiada za problemy w druku. Użytkownik otrzymuje następnie opis sposobu naprawy usterki zaproponowany przez specjalistów Sun Chemical.

„Staramy się dostarczyć naszym klientom użyteczne narzędzie, które pomoże im rozwiązać problemy, jakie zdarzają się w maszynie” - tłumaczy Penny Holland, wiceprezes marketingu Sun Chemical w dziale North American Inks. „Klientom zależy, by ich produkcja przebiegała gładko i z możliwie małą ilością przestojów. Mobilne i dostępne online rozwiązanie im to oferuje. To jeszcze jeden sposób, w jaki pracujemy dla naszych klientów.”

Na podstawie informacji Sun Chemical opracował TK