Monachium zaprasza na targi ICE Europe
30 Nov 2022 08:30

Po sukcesie imprezy w 2022 r. ICE Europe powróci do Monachium w dniach 14-16 marca 2023 r. 13. edycja Międzynarodowych Targów Przetwórstwa obiecują jeszcze więcej aktualnej wiedzy na temat produktów i rozwiązań dla tej branży, więcej okazji do inwestycji oraz wiele innych interesujących wydarzeń.

W obecnych warunkach rynkowych koncentracja na kluczowych tematach - takich jak wydajność, automatyzacja, cyfryzacja oraz zrównoważony rozwój – jest ważniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Tak samo jak zachowanie konkurencyjności przy jednoczesnym kształtowaniu przyszłości branży przetwórczej. Tym wyzwaniom służą ICE Europe. Demonstracje „na żywo” nowych maszyn i systemów oraz dyskusje „twarzą w twarz” na tematy techniczne, organizowane na stoiskach wystawców ICE Europe, zawsze obracają się wokół najaktualniejszych wyzwań oraz służą odkrywaniu wspólnych rozwiązań. Ta wyjątkowa mieszanka tłumaczy, dlaczego ICE Europe stanowi doskonałą platformę dla sektora przetwórczego w tej wysoce dynamicznej branży przemysłu.

ICE Europe to z pewnością miejsce, w którym warto być, bo to najważniejsza wystawa w branży przetwórstwa. Nie ma innego podobnego wydarzenia, które zapewnia równie wysoki potencjał okazji do networkingu najwyższej jakości. Impreza przyciąga specjalistów z wielu sektorów: od opakowaniowego, drukarskiego i tworzyw sztucznych, po inżynieryjny, medyczny i wiele innych. Eksperci branżowi z całego świata przybywają tu, by korzystać z możliwości biznesowych i szansy prezentowania swych innowacji w obecności międzynarodowych gości – podkreśla Patrick Herman, dyrektor ds. imprez z zakresu przetwórstwa, papieru i druku w firmie Mack-Brooks Exhibitions.

Jako czołowa wystawa poświęcona przetwórstwu giętkich materiałów rolowych, takich jak papier, folia, folia aluminiowa i włókniny, ICE Europe pozostaje atrakcyjnym wydarzeniem dla międzynarodowego przemysłu przetwórczego. Wyniki ostatnich targów w marcu 2022 roku, w tym ICE Europe, były wybitne. To były ważne targi, prezentujące dużą różnorodność maszyn i innowacji na około 13 tys. metrów kwadratowych powierzchni - stwierdza Gerlinde Kasa z Mack-Brooks Exhibitions. I dodaje: Uczestnicy byli bardzo zadowoleni z jakości prezentacji oraz z przekroju zwiedzających przyciągniętych przez to wydarzenie. To praktycznie jedyna wystawa, która gromadzi w jednym miejscu przemysł i jego kluczowych graczy.

ICE Europe to również doskonałe miejsce, by docenić i uhonorować osoby, które zajmują się współczesnymi problemami i kluczowymi tematami, takimi jak efektywność, produktywność, automatyzacja, cyfryzacja, a także zrównoważony rozwój. Służą temu nagrody ICE, które zostaną wręczone również w 2023 r. w kategoriach: najlepsze praktyki, doskonałość, innowacyjność i wybitne osiągnięcia. Otrzymają je ci wystawcy z branży przetwórstwa, którzy stawiają czoła współczesnym wyzwaniom przemysłu.

Opracowano na podstawie informacji Mack-Brooks Exhibitions

error: Kopiowanie zabronione!