Można zgłaszać akces do 28. konkursu DuPont Awards for Packaging Innovation
12 Nov 2015 09:57

Firma DuPont Packaging zaprasza producentów innowacyjnych rozwiązań opakowaniowych do udziału w renomowanym konkursie DuPont Award for Packaging Innovation. Swój akces można zgłaszać do 19 lutego 2016 r., zaś formularze są dostępne na stronie: packagingawards.dupont.com.

„Z uwagi na fakt, że jest to najdłużej istniejący, globalny i sędziowany przez niezależnych ekspertów konkurs, DuPont Award for Packaging Innovation może zapewnić przełom nowym konceptom oraz zwiększyć zapotrzebowanie na nowe pomysły opakowaniowe” - powiedziała Yasmin Siddiqi, szefowa konkursu, zachęcając do odwiedzin na stronie internetowej prezentującej historię sukcesów jego zwycięzców. „To także okazja do zaprezentowania innowacyjnych rozwiązań w zakresie opakowań liderom branży podczas niezależnego procesu wyboru zwycięzców. Korzyści wynikające z udziału w konkursie mogą być nieocenione.”

Udział w konkursie jest bezpłatny; prezentowane rozwiązania nie muszą zawierać w swej strukturze materiałów marki DuPont. Jurorzy przyznają nagrody w trzech kategoriach: zaawansowania technicznego, opakowań ekologicznych oraz większej wygody użytkowania. Zwycięzcy dołączą do elitarnej grupy liderów branży i zostaną uhonorowani podczas ceremonii 19 maja 2016 r. Informacje dotyczące programu konkursu oraz poprzednich zwycięzców są dostępne na stronie internetowej organizatora.

Na podstawie informacji firmy DuPont opracował TK