Multi Packaging Solutions korzysta z rozwiązań EFI Radius
13 Nov 2014 13:04

EFI, czołowy dostawca rozwiązań do druku cyfrowego, ogłosił, że nowojorska firma Multi Packaging Solutions (MPS) rozpoczęła proces standaryzacji swych wszystkich działań produkcyjnych z pomocą najnowszej wersji oprogramowania EFI Radius ERP. Pozwoli ono na skonsolidowanie i zintegrowanie operacji podjętych po niedawnym (luty 2014) połączeniu firmy z Chesapeake Corp. i na stworzenie wszechstronnej, wydajnej infrastruktury do zarządzania ofertą druku i produkcji opakowań, jakie MPS dostarcza wielkim międzynarodowym firmom działającym w branży produktów konsumenckich oraz ochrony zdrowia.

Obie firmy – MPS oraz była Cheasapeake Corp. - wykorzystywały EFI Radius od dawna, ale wdrażały oprogramowanie we własnych zakładach niezależnie od siebie. Teraz to się zmieni, ponieważ MPS tworzy w oparciu o system Radius ERP wysoce elastyczne, ale spójne procesy zarządzania przedsiębiorstwem. Firma podpisała nowy kontrakt na zakup oprogramowania EFI, usług serwisowych oraz szkoleniowych, które zapewnią firmie narzędzia do wyjścia poza standardową platformę i szybką adaptację do gwałtownie ewoluujących rynków.

„Połączenie MPS i Chesapeake zakończone w tym roku tworzy wiele nowych szans dla rozwoju i współdziałania operacyjnego” - powiedziała Nancy Smith, wiceprezes MPS ds. systemów klienckich. „Standaryzacja wszystkich naszych operacji na najnowszej platformie EFI Radius pozwoli nam uprościć zarządzanie globalnymi działaniami, ograniczyć ilość odpadów, a także bardziej efektywnie obsługiwać naszych klientów.”

„MPS jest jednym z największych światowych użytkowników oprogramowania EFI Radius MIS/ERP, które działa w ponad 40 zakładach firmy na trzech kontynentach” - wyjaśnił Marc Olin, główny dyrektor operacyjny EFI. „Cieszy nas, że software Radius pomógł MPS rozwijać się z zyskiem w przeszłości, i jesteśmy podekscytowani, że wspólnie z tym wartościowym klientem przesuniemy jego działalność produkcyjną na nowy, wyższy poziom automatyzacji, efektywności i wydajności.”

EFI Radius umożliwi MPS prostsze zarządzanie przedsiębiorstwem od momentu przyjęcia zlecenia, przez wycenę, harmonogram realizacji, produkcję, płatność, aż po wykonanie pracy. Oprogramowanie posiada unikalną zdolność obsługi skomplikowanych działań na poziomie wielu zakładów w różnych krajach; MPS posiada wersje Radiusa działające w różnych językach dla obsługi klientów w USA, Chinach i Europie. Co więcej, software wykonuje wszelkie działania rachunkowe z wykorzystaniem walut obowiązujących w poszczególnych krajach. Dzięki EFI Radius nowojorska centrala firmy będzie miała dostęp do ustandaryzowanych danych ze wszystkich zakładów MPS, uzyskując najdokładniejsze i najbardziej bieżące dane dotyczące globalnych operacji firmy.

Na podstawie informacji firmy EFI opracował TK