Musy owocowe w nowej szacie
20 Apr 2017 12:20

rpc2017.008 Fruit Mousses Get a Fresh Look BeboSkuteczna ochrona produktu i silny efekt na półce sklepowej to cechy oferowane przez nowe termoformowane, wielowarstwowe pojemniki polipropylenowe produkowane przez RPC Bebo Polska do pakowania serii musów owocowych wiodącego polskiego producenta Menii.

Menii to firma rodzinna przetwarzająca świeże owoce w zdrowe i pyszne musy, które nie zawierają konserwantów, dodatków ani barwników spożywczych. Musy dostępne są w różnych smakach, m.in. jabłkowym, truskawkowym, brzoskwiniowym, gruszkowym i wiśniowym oraz w wersjach z owoców mieszanych i z dodatkiem czekolady.

Aby zapewnić wysoką jakość produktu, a także maksymalnie popularyzować znajomość i wizerunek marki, firma Menii potrzebowała atrakcyjnego i praktycznego opakowania, które chroniłoby zawartość i pozwalało utrzymać świeżość produktu.

Miseczka Ro 84 z oferty RPC Bebo Polska zawiera warstwę barierową EVOH, zapobiegającą dostępowi tlenu i wydłużającą okres przydatności do spożycia. Mus jest pasteryzowany w pojemniku, a następnie szczelnie zamykany kolorowym zamknięciem przedstawiającym świeże owoce odpowiednio do wersji smakowej, skutecznie wyróżniającym produkty na półce w punktach sprzedaży.

Odrywane zamknięcie i lekka, łatwa w użyciu miseczka zapewniają ponadto konsumentom maksymalną wygodę.

Źródło: RPC