Nałęczów Zdrój: nowa woda w nowym opakowaniu
10 Feb 2015 11:41

Firma Polskie Zdroje, dystrybutor naturalnych wód mineralnych, powiększył swoją ofertę o nową wodę średniozmineralizowaną Nałęczów Zdrój. Nowa butelka o pojemności 1,5 litra została zaprojektowana z myślą o nowoczesności i funkcjonalności.

Największą innowacją wprowadzoną w projekcie butelki jest specjalna membrana zabezpieczająca, znajdująca się na szczycie szyjki butelki tuż pod nakrętką. Dzięki temu rozwiązaniu woda jest dodatkowo chroniona przed wpływem czynników zewnętrznych, a każdy konsument ma pewność, że nikt przed nim nie otworzył butelki i woda w niej jest w stu procentach bezpieczna.

 Dynamiczny kształt butelki PET pogłębiają poziome perforowania (żłobienia), które dodatkowo mają wpływ na funkcjonalność opakowania. Po pierwsze ułatwiają chwyt butelki i jej używanie. Po drugie ułatwiają zgniatanie butelki i czynią je dużo skuteczniejszym, co jest istotne dla utrzymania jak najmniejszej objętości odpadów.

Nałęczów Zdrój to naturalna woda mineralna zawierająca najniższą spośród wód dostępnych w ofercie Polskich Zdrojów ilość minerałów. Nałęczów Zdrój to także woda niskosodowa, odpowiednia dla diety ubogiej w sód. Dzięki naturalnej wodzie mineralnej Nałęczów Zdrój oferta Polskich Zdrojów zawiera wody mineralne o różnym stopniu zawartości składników mineralnych – od wysokozmineralizowanych Krynicy Minerale i Muszyny Minerale, przez Cisowiankę i Cisowiankę Perlage, aż do Nałęczów Zdrój o najniższej mineralizacji.

Źródło: Polskie Zdroje