„Niebieski smok” z niebieską pokrywką
26 Feb 2015 12:32

Przedsiębiorstwo RPC Bebo UK dostarczyło pokrywki o średnicy 126 mm w niebieskim kolorze, aby wzmocnić oddziaływanie marki i efekt na półce nowej serii przekąsek z makaronem Blue Dragon, produkowanych przez Symington's na licencji firmy AB World Foods.

Przekąski z makaronem, oparte na klasycznych przepisach Blue Dragon popularnych wśród rodzin z dziećmi, mają zachęcać nowych klientów, a także obecnych amatorów produktów Blue Dragon do konsumpcji przekąsek zalewanych.

Niebieskie pokrywki do pojemników produkowane przez RPC Bebo zostały wybrane w miejsce standardowych białych zamknięć, aby ściślej nawiązać do znajomego wyglądu marki Blue Dragon oraz stworzyć na półce silniejszy efekt i bardziej spopularyzować markę wśród konsumentów. Ponadto termoformowane pokrywki polipropylenowe zapewniają bardziej dopasowane zamknięcie, co pomaga utrzymać świeżość i bezpieczeństwo produktu.

RPC Bebo UK umieszcza także etykiety na gotowych pokrywkach. ..../

„Nowe pokrywki wyglądają wspaniale i naprawdę pomogły wyróżnić pojemniki na półce, a ponadto ściślej wiążą ten produkt z podstawową linią Blue Dragon” – stwierdził menedżer ds. marki w Symington's, Finn McConway. „Jesteśmy niezwykle zadowoleni z wkładu wniesionego w ten projekt przez firmę RPC, która pomogła nam zrealizować bardzo udaną premierę dla tej nowej serii”.

Przekąski z makaronem Blue Dragon znajdują się już na półkach trzech dużych detalistów w Wielkiej Brytanii, a 2015 roku planowane jest wprowadzenie ich w innych sklepach.

Źródło: Grupa RPC