Nowa funkcja New Scan2Run w drukarkach CIJ firmy Videojet
11 Oct 2018 13:58

Firma Videojet Technologies, czołowy producent rozwiązań do kodowania, znakowania i drukowania, zaprezentowała opcjonalną funkcję Scan2Run do drukarek atramentowych do druku ciągłego (CIJ) Videojet 1860. Nowa funkcja przyczynia się do zmniejszenia liczby interwencji ręcznych, a co za tym idzie - błędów znakowania popełnianych przez operatorów.

Ostatnie badanie przeprowadzone przez firmę Videojet wykazało, że nawet 70 procent błędów znakowania wynika z błędów operatora, a najczęstsze pomyłki polegają na nieprawidłowym wprowadzaniu danych i wyborze zadania. Teraz dzięki opcjonalnej funkcji Scan2Run ulepszona drukarka CIJ 1860 może wyeliminować błędy ludzkie z procesu konfigurowania zadań drukowania, umożliwiając operatorom ładowanie zapisanych zadań do drukarki przez zeskanowanie wstępnie zdefiniowanego kodu paskowego na arkuszu zadania.

Funkcja Scan2Run pomaga zapewnić poprawność wybierania gotowych do wydrukowania kodów. Można ją nabyć wraz z drukarką 1860 lub już po jej zainstalowaniu. Do nabycia w firmie Videojet jest również ręczny skaner kodów kreskowych dołączony bezpośrednio do drukarki.

Nowa opcjonalna funkcja dostępna dla drukarek Videojet 1860 to krok w kierunku inteligentnego drukowania. Zintegrowane wbudowane układy logiczne oraz opcje komunikacji modelu 1860 zapewniają producentom maksymalny czas sprawności oraz przewidywalność i produktywność - dziś, jutro i w przyszłości.

Anthony Blencowe, globalny dyrektor jednostek organizacyjnych w firmie Videojet, dodaje: „Funkcje przewidywania w modelu 1860 wraz z nową opcjonalną funkcją Scan2Run pozwalają producentom zwiększyć produktywność i zmniejszyć liczbę błędów znakowania”.

Źródło: Videojet Technologies