Nowa generacja maszyn flekso i wklęsłodrukowych W&H na targach drupa 2016
7 Mar 2016 13:25

Grupa Windmöller & Hölscher pokaże na targach drupa w Düsseldorfie wszechstronną gamę swych produktów na stoisku o powierzchni ponad 1 tys. m2, wśród nich premierowe maszyny nowej generacji do druku fleksograficznego i wklęsłodruku.

„Jest naszym zwyczajem, że odkrywamy najnowsze technologie podczas drupy, gdzie goście z całego świata mogą się im przyjrzeć z bliska” - mówi dr. Jürgen Vutz, prezes W&H. Każdego dnia targów na stoisku firmy odbywać się będzie kilka demonstracji na żywo.

Na tegorocznej drupie W&H zamierza skupić się na koncepcji Opakowania 4.0, czyli własnej wizji inicjatywy Przemysł 4.0 skoncentrowanej na produkcji opakowań. „Pokażemy, w jaki sposób inteligentne maszyny, zintegrowane procesy oraz intuicyjna obsługa już teraz podnoszą wydajność w trakcie produkcji oraz zapewniają klientom znaczącą wartość dodaną” - dodaje Vutz.

Dodatkową atrakcją przygotowaną przez Windmöller & Hölscher w trakcie trwania drupy będą pokazy firmowych rozwiązań odbywające się w czasie organizowanych równolegle Dni Otwartych w nowym centrum technologicznym W&H o powierzchni 3 tys. m2 w Lengerich.

Na podstawie informacji firmy W&H opracował TK